AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Tērvetes mežs aicina bērnus uz krāsainām Lieldienu darbnīcām

No 18. līdz 28. martam Tērvetes dabas parkā būs atvērtas vides radošās darbnīcas „Krāsaino Lieldienu ieskandināšana Rūķu ciemā” bērnudārza un sākumskolas bērnu grupām.

Kopā ar darbīgajiem rūķiem bērni ielūkosies pavasara dabas grāmatā, īpašu uzmanību veltot pirmajiem pavasara vēstnešiem – putniem. Salīdzinās daudzveidīgos dziedoņus, to mājiņas un putnu olas, ko veidojusi Dabas māte. Paši mācīsies, kā ar dabas veltēm interesanti krāsot Lieldienu olas. Veidos raibas olas uz koka ripu pamatnes, izšūposies, kopā ar Lieldienu zaķi Baltļipi ies jautrās pavasara rotaļās un baudīs veselīgu pastaigu svaigā gaisā.

Vides radošo darbnīcu saturs balstīts uz A/S „Latvijas valsts meži” izstrādāto vides izglītības programmu „Izzini mežu”. Lieldienu radošās darbnīcas Tērvetes dabas parkā notiks jau sesto gadu. Tās ir ieguvušas lielu popularitāti un atsaucību.

31. martā Tērvetes dabas parks ar radošajām darbnīcām ģimenēm ar bērniem, svētku koncertu un izšūpošanos gaidīs ikvienu, kurš vēlēsies svinēt Lieldienas mežā.

Informācija un pieteikšanās pa tālruni: 63726212, 28309394, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zemgales jaunsargi Tērvetes mežā

Sestdien,11. aprīlī, saulei patīkami sildot, Tērvetes dabas parkā uz divu dienu nometni ieradās Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un Jaunsardzes centra Jelgavas novada 502. Jaunsargu...

Lasīt vairāk »
Tērvetes dabas parka pasaku tēli aicināja somu ģimenes ceļot pa Latviju

No 10.-12. aprīlim AS „Latvijas valsts meži” apsaimniekotā Tērvetes dabas parka atraktīvie pasaku tēli – rūķi un princese Zeltīte  - sadarbībā ar Tūrisma attīstības...

Lasīt vairāk »
Valpurģu nakts tuvojas

30. aprīlī Tērvetes dabas parkā notiks ikgadējais tradicionālais pasākums, kas veltīts pavasara atmodai - Valpurģu nakts mistērijas.

Lasīt vairāk »
Tērvetes dabas parkā svinēja krāsainas Lieldienas

Krāsaina, skanīga, ar šūpošanos un olu ripināšanu atnāca Lielā diena Tērvetes dabas parkā. Lai arī saulīte šajā dienā slēpa savus siltos starus aiz pelēcīga mākoņa, un no debesīm...

Lasīt vairāk »
Putnu māju gatavošanas darbnīcā uzmeistaroti simts būrīšu

Visu marta mēnesi apmeklētāji aktīvi izmantoja iespēju doties uz Rūķu sētu, kur Darbnīcā kopā ar rūķiem tie varēja gan apgūt prasmi uzmeistarot glītu putnu mājvietu, gan arī uzzināt...

Lasīt vairāk »
Krāsaini jautrās un pūkainās Lieldienas Tērvetes dabas parkā

Pirmajās Lieldienās, 5. aprīlī, no plkst. 12:00 ikviens tiek mīļi aicināts uz krāsaino Lieldienu svinēšanu AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā Tērvetes dabas parkā.

Lasīt vairāk »
Rūķu sētā salēkuši garauši

Lieldienas tuvojas, un garauši visapkārt parādās arvien biežāk! Balti, melni, pelēki un raibi - tie satiekami arī Tērvetes dabas parka Rūķu sētā. Pūkaiņi Tērvetes dabas parkā...

Lasīt vairāk »
Pedagogi skolēnu brīvlaikā izzina meža gudrības Tērvetes dabas parkā

Ceturtdien, 19. martā, Tērvetes dabas parkā uz semināru „Vides izglītības iespējas Tērvetes dabas parkā” pulcējās 27 izglītības iestāžu vadītāji no Bauskas un Rundāles novada.

Lasīt vairāk »
Putnu māju gatavošanas darbnīca Tērvetes dabas parkā turpinās pilnā sparā

Tērvetes dabas parka Rūķu sētā joprojām aktīvi turpinās putnu māju gatavošanas darbnīca - jau vairāk nekā sešdesmit izgatavotie būrīši aizceļojuši  gan uz tuvākām, gan...

Lasīt vairāk »
Tērvetes dabas parkā skolēni tīrīja putnu būrīšus

Pirmdien Tērvetes dabas parku apmeklēja Tērvetes novada A. Brigaderes pamatskolas 1.–5. klases skolēni, lai kopīgi dotos tīrīt te izvietotos putnu būrīšus.

Lasīt vairāk »
1/2/3/4/5/6/.../16/17/18 lapas