AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS
Skolām
Meistarklase
Meža olimpiāde
Tālākizglītības kursi
Pedagogiem, kurus saista vides izglītība un mežs, AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru un LVMI “Silava” piedāvā tālākizglītības kursus. Kursu programmas saskaņotas ar LR Izglītības un zinātnes ministriju.
 
Vienas dienas – 12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu (A)” 
  • Pavasara skolēnu brīvlaikā kursi norisinās sadarībā ar Mammadaba Vēstniecībām, kuras organizē dalībnieku pieteikšanos.
  • Rudens skolēnu brīvlaikā - 2017. gada 23. oktobrī šie kursi norisināsies  Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.  Kursos ir iespēja piedalīties ikvienam interesentam, piesakoties līdz 20. septembrim zemāk redzamajā anketā. Kursi ir bez maksas, tajos iekļauts arī bezmaksas autobuss no Rīgas uz Tērveti un atpakaļ. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Priekšroka tiks dota tiem dalībniekiem, kas iesaistījušies LVM vides izglītības programmās, nav iepriekš bijuši LVM organizētos kursos, kā arī pieteikušies pirmie.

 

 

Trīs dienu – 36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu (A)”
 
Katru gadu šie kursi - trīs dienu nometne norisinās jūlija beigās un tajos piedalīties aicina AS "Latvijas valsts meži" aktīvākos pedagogus, kas iesaistījušies LVM vides izglītības programmās. Minētajos kursos katrs skolotājs var piedalīties bez maksas reizi trijos gados. No vienas skolas piedalīties vienā reizē var viens skolotājs.

Video

Atbalstītāji:

LVM logo bez fona feelogo visc logo pilns