AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS
Skolām
Meistarklase
Meža olimpiāde
Tālākizglītības kursi
Pedagogiem, kurus saista vides izglītība un mežs, AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru un LVMI “Silava” piedāvā tālākizglītības kursus. Kursu programmas saskaņotas ar LR Izglītības un zinātnes ministriju.
 
Vienas dienas – 12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu (A)” 
  • 2016./2017. mācību gadā šie kursi tika organizēti no 10. - 12. oktobrim Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē pirmsskolas izglītības pedagogiem, kuri iesaistījušies LVM ekoprogrammas "Cūkmena detektīvi" pilotprojektā
  • Pavasara skolēnu brīvlaikā kursi norisinājās sadarībā ar šī mācību gada Mammadaba Vēstniecībām, kuras organizē dalībnieku pieteikšanos. 
 
Trīs dienu – 36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu (A)”
 
Šajā vasarā kursi - nometne norisināsies no 26. - 28. jūlijam un tajos pirmo reizi tiksies 55 aktīvākie Mammadaba meistarskolu pedagogi no nākamajām un bijušajām Mammadaba vēstniecību skolām.
 
 
Šajos kursos iespēju piedalīties iegūst čaklākie Mammadaba Meistarklašu vadītāji, kuri kopā ar skolēniem bijuši aktīvākie un radošākie meistarstiķu un meistardarbu dēļu radītāji. Minētajos kursos katrs skolotājs var piedalīties reizi trijos gados. No vienas skolas piedalīties vienā reizē var viens skolotājs.

Video

Vēstniecības

vestniecibas logo

Fotogalerijas

Putnu rallijs

Atbalstītāji:

LVM logo bez fona feelogo visc logo pilns