Droši un atbildīgi LVM dabas parka Tērvetē takās

14.10.2021 13:10

 

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī un rūpējoties par Latvijas valsts mežu dabas parka Tērvetē apmeklētāju veselību, no 13. oktobra parkā ieviesti drošības pasākumi:

  • rūķu namiņi Rūķu ciemā un pilsētā Čiekure ir slēgti;
  • pasaku bānītis apmeklētajiem virs 12 gadu vecuma pieejams, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai derīgu testu. Brauciena laikā personām virs 7 gadu vecuma jālieto sejas maska;
  • Tērvetes tauriņu tropu mājā ieeja personām virs 7 gadu vecuma ar sejas maskām un personām virs 12 gadu vecuma, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai derīgu testu.

LVM dabas parks Tērvetē pastaigu takas pieejamas visiem apmeklētājiem katru dienu no plkst. 9 līdz 18. Par spīti ierobežojumiem, Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvete vienmēr ir ko redzēt, dzirdēt un just. Vairāk nekā 1200 ha platībā var doties garos, atklājumiem bagātos pārgājienos vairāku desmitu kilometru garumā.

img 4583

Arī turpmāk parka apmeklētājus ar sirdi sildošu smaidu un labu vārdu Rūķu sētā sagaidīs kāds no sirsnīgās rūķu saimes. Pasaku mežā ar viedām dzīves gudrībām padalīsies atraktīvā Sila raganiņa Kika. Virs stalto koku galotnēm palūkoties varēs ikviens, kuram pietiks dūša uzkāpt dižajā koka skatu tornī. Aicinām doties rotaļās Atrakciju laukumā, pārvarot koka konstrukciju un virvju šķēršļu joslas, vai piedzīvojumā koka labirintā - atrodi savu ceļu caur to!

Blakus informācijas centra ēkai aktīvi darbojas nomas punkts, kurā apmeklētāju ērtībai pieejami velkami ratiņi, velosipēdi gan lieliem, gan maziem un nūjošanas inventārs.

Ja uz Tērveti esi atbraucis ar savu velosipēdu, vari pārbaudīt savu izveicību un izturību Tērvetes velo parkā – tajā vairāk nekā 3 km garumā pa mainīgo, dažādo meža vidi izbūvēta un labiekārtota velosipēdu piedzīvojuma taka ar rampām un šķēršļiem.

Aicinām apmeklēt arī sadarbības partneru objektus:

Dabas parks Tērvetē aicina doties dabā, izzināt un atklāt meža noslēpumus, uz brīdi piestāt un ieelpot mieru. Šeit plašajā pasaku meža pasaulē prieku var rast gan liels, gan mazs!

Aicinām apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot aktuālos piesardzības pasākumus. Iegādājoties biļetes, aicinām lietot sejas aizsargmasku, kā arī ievērot distanci no citiem parka apmeklētājiem.

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē vēl patīkamu atpūtu!

 

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Uzkāp virtuālajā skatu tornī LVM dabas parkā Tērvetē

Latvijas valsts mežu dabas parka Tērvetē apmeklētājiem pieejami vairāki 360 grādu virtuālie skatu torņi. Torņi sniedz iespēju no putna lidojuma iepazīt zīmīgākās parka apskates...

LVM dabas parkā Tērvetē aktīvi rit jaunais mācību gads

  Jaunais mācību gads ar zinātkāro skolēnu čalām piepildījis ne tikai izglītības iestādes, bet arī Latvijas valsts mežu dabas parku Tērvetē. Kā nu ne? Dabas parkā iespējams...

Vides izziņas prieks LVM Kalsnavas arborētumā

  Septembrī LVM Kalsnavas arborētumā satiekas mazu un lielu dabas pētnieku pieredze un vides izziņas prieks. Skolēni no tuvākām un tālākām skolām kopā ar saviem pedagogiem...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
sākums
objekti kartē
Profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums