Sācies vides radošo darbnīcu laiks LVM dabas parkā Tērvetē

16.11.2022 14:11

 

LVM dabas parkā Tērvetē darbīgi iesācies radošo vides darbnīcu laiks. Šonedēļ par godu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai patriotiskās noskaņās norit radošās vides darbnīcas “Daudz laimes, mana zaļā Latvija!”. Rūķu pavadībā bērni kopīgi gatavo tematiskus svētku suvenīrus, cep mutē kūstošus cepumus un, iegriežot laika ratu, ceļo senatnē.

Līdz ar decembri LVM dabas parkā Tērvetē mājos Ziemassvētku gars, radot prieku un sajūsmu kā lielos, tā mazos parka apmeklētājos. Īpaši gaidīsim ciemos mazos ķiparus - pirmsskolas un sākumskolas skolēnu grupas, kurus tematiskajā Rūķīšu mežā sirsnīgi uzņems Rūķu saime ar īpašām ziemas sajūtu rosinošām darbnīcām. Ja vēlies bērniem vairot svētku gaidīšanas prieku, no 1. – 9. decembrim pieejamas dažas brīvas rezervācijas.

Rūķu saime ar mazajiem palīgiem gatavos svētku dekorus, ceps degunu kutinošus gardumus, izzinās meža stāstus, sacentīsies gudrībā un veiklībā, minot mīklas un ejot jautrās rotaļās un spēlēs. Darbnīcas noslēgumā rūķi cienās ar aromātisku zāļu tēju.

Darbnīca sastāv no trīs daļām, ļaujot bērniem doties radošā, rotaļīgā un izzinošā piedzīvojumā. Nodarbības beigās katrs dalībnieks mājup dosies ar paša izgatavotu tematisku suvenīru. Dalības maksā iekļauts brauciens ar Pasaku bānīti. Darbnīcas ilgums ir līdz divām stundām. Nodarbību norises laiki: plkst. 10.00 un plkst. 12.00.

Sākumskolēnu grupas, kurām interesē aktīva atpūta mežā, aicinātas piedalīties izzinošā ziemas pārgājienā “Lutauša Priežu sila noslēpums”. Pārgājiens ar uzdevumiem pārtaps 3 stundu garā piedzīvojumā, kura laikā dalībnieki mācīsies lasīt meža zīmes, pārvarēs sastopamus šķēršļus un kopā veiks dažādus komandas uzdevumus. Noslēgumā radoša darbnīca, sildīšanās pie ugunskura un brauciens cauri mežam ar Pasaku bānīti. Dalības maksa: 10 EUR.

Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni +371 28309394.

Tiekamies Tērvetē!

 

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Vides radošās darbnīcas pirmsskolas ķipariem un skolēniem LVM dabas parkā Tērvetē

  Decembrī LVM dabas parks Tērvetē kļūs par Ziemassvētku prieka, sajūtu, krāsu un garšu mājvietu. Mazos ķiparus Pasaku mežā gaidīs Rūķu saime ar īpašām ziemas sajūtu...

Meža muzeja fejas aicina uz ballīti LVM Jaunmoku pilī

 Kad lielākie darbi Meža valstībā padarīti un daba lēnām dodas ziemas miegā, Meženītes svin svētkus un tajos vēlas dalīties ar bērniem. Gada izskaņas mēnešos LVM Jaunmoku...

Ziemas pikniks pieaugušo grupām LVM dabas parkā Tērvetē

  Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē staltās, tumšās egles apaustas smalkām sniega villainēm. Te balti piesnigušās meža taciņās ikviens var doties meklēt pimssvētku...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums