Ziema LVM dabas parka glempingā

24.11.2022 11:11

 

Ar vēsā laika iestāšanos ūdenskrātuvē sāk veidoties ledus kārta, tāpēc laivu noma vairs nav pieejama. Kā arī brīdinām, ka uz ledus atrasties ir bīstami.

Ziemas periodā rezervācijām pieejamas 6 labiekārtotas pazemes mājas. Katrs namiņš ir aprīkots ar elektriskajiem sildītājiem, lai nodrošinātu komfortablu temperatūru arī ziemas periodā. Mājas piemērotas līdz 4 personām. Divas pazemes mājas pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Katrā pazemes mājā ir divguļamā gulta, divvietīgs dīvāns un pieejama saliekamā bērnu gultiņa. Virtuves zonā ir ledusskapis, elektriskā plītiņa, elektriskā tējkanna, trauki un galda piederumi. Pie katras mājas ir grils, kuru var izmantot bez papildus maksas.

Savlaicīgi ieplāno atpūtu neierastā vidē. LVM dabas parka glempinga nakšņošanas  cenā iekļauts LVM dabas parka Tērvete apmeklējums. Parkā pieejamas dažādas Ziemassvētku gaidīšanas laika aktivitātes.

Plašākai informācijai par naktsmītni un rezervācijas iespējām var zvanīt 26115333 vai rakstīt e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Sajūti pasaku sev visapkārt!

 

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Vides radošās darbnīcas pirmsskolas ķipariem un skolēniem LVM dabas parkā Tērvetē

  Decembrī LVM dabas parks Tērvetē kļūs par Ziemassvētku prieka, sajūtu, krāsu un garšu mājvietu. Mazos ķiparus Pasaku mežā gaidīs Rūķu saime ar īpašām ziemas sajūtu...

Meža muzeja fejas aicina uz ballīti LVM Jaunmoku pilī

 Kad lielākie darbi Meža valstībā padarīti un daba lēnām dodas ziemas miegā, Meženītes svin svētkus un tajos vēlas dalīties ar bērniem. Gada izskaņas mēnešos LVM Jaunmoku...

Ziemas pikniks pieaugušo grupām LVM dabas parkā Tērvetē

  Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē staltās, tumšās egles apaustas smalkām sniega villainēm. Te balti piesnigušās meža taciņās ikviens var doties meklēt pimssvētku...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums