Fantastisks loms LVM Tērvetes ūdenskrātuvē

21.07.2021 13:07

 Attēlā - Edgars Ķeveris ar meitu un izcilajiem lomiem, 16,8 kg un 5,7 kg smagām karpām.

Latvijas valsts mežu Tērvetes ūdenskrātuvē sestdienā, 17. jūlijā, notverts izcils karpas loms. Patiesi fantastiska izmēra karpu - 16,8 kg smagu - notvēra Edgars Ķeveris!

Stāsts no paša veiksmīgā makšķernieka: “Rezultāts pēc 24 stundām - cope izdevusies un turpināju gaidīt vēl līdz rītdienas rītam. Svars mazākajai notvertajai karpai - 5,7 kg, un pēc ilgiem laikiem labots personīgais rekords, un cīņa uzvarēta ar 16,8 kg karpu. Zivs pēc mērījumu veikšanas atlaista ūdenskrātuvē un peld tālāk. Cerams pēc kāda laika iepriecinās kādu ar jau jaunu rekordu! Bija vēl trešā cope, bet ielīda zālēs un tika vaļā.”

zivs1

Ne asakas, lai lieliska vasara!

Kārtējo reizi ir pierādījies, ka LVM Tērvetes ūdenskrātuves bagātība ir karpas! Te mammadaba ar izciliem lomiem ir devīga un iepriecina ne vienu vien makšķernieku.

Arī tiem, kas priekšroku dod aktīvākiem atpūtas veidiem, LVM Tērvetes ūdenskrātuve ir interesanta. Šeit var iznomāt laivu vai ūdens velosipēdu izbraukumam pa ezeru, kā arī šovasar ūdenskrātuves peldētavā ir izbūvēta pontona laipa peldētājiem.

Informācija par atpūtas iespējām un kempinga namiņu rezervāciju pie ūdenskrātuves uzrauga pa kontakttālruni - +371 26115333.

Latvijas valsts mežu Tērvetes ūdenskrātuvē aicina baudīt atpūtu dabā, gūt harmoniju un prieku!

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
mammadaba spiningošanas čempionāts 1. posms - Cope baltajā tuksneša saulē

Attēlā: Dmitrija Kručinska notvertais lielākais asaris (27 cm) Zaļbrūnās pēkšķētājas Latvijas valsts mežu Kaņiera ezera krastā, pamanot agro rosību laivu bāzē, neizpratnē...

Izsludināta pieteikšanās mammadaba atklātajam spiningošanas čempionātam 2021

Vasara iegriezusies jaunos notikumos un izaicinājumos. Esam patiesi priecīgi informēt, ka "mammadaba atklātais spiningošanas čempionāts 2021" šogad būs – sacensības...

Meža ieloka pērle – LVM Gulbju ezers

  Vien rudenim raksturīga maģiskā rīta migla, saulainas dienas un dzestri vakari. LVM atpūtas un tūrisma centrs “Spāre” atrodas gleznainā Gulbju ezera krastā. Šogad, kad...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
sākums
objekti kartē
Profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums