Jaunumi

Tiekamies “atlaid mammu!” noslēguma pasākumā!

 MG 8768

Atbildīgas makšķerēšanas un dabas draugs Māris Olte aicina ikvienu interesentu un copes draugu 10. decembrī no pulksten 14 piedalīties šogad uzsāktās akcijas “atlaid mammu!” pirmās sezonas noslēguma pasākumā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē. Būs gan ekspertu vērtējums par “ķer un atlaid” kustību, gan pašu konkursa dalībnieku iespaidi un, protams, sezonas veiksminieku godalgošana.­

Ielugums

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) šogad uzsāktā akcija “atlaid mammu!” līdz ar ziemas iestāšanos ir noslēgusies, lai ar jaunu sparu un jauniem sasniegumiem turpinātos jau nākamajā makšķerēšanas sezonā. No vasaras sākuma LVM apsaimniekotajās ūdenstilpnēs – Kaņiera ezerā, Tērvetes ūdenskrātuve, Lielauces ezerā, Gulbju ezerā – ikviens atbildīgs dabas draugs bija aicināts “ķert un atlaist” lielās zivis, lai nodrošinātu labvēlīgu vidi zivju resursu pieaugumam un lai saudzīgas copes draugiem arvien biežāk izdotos sastapt savus lielos lomus.

Interesentus piedalīties sezonas noslēguma pasākumā lūdzam pieteikties, sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uz tikšanos!