Jaunumi

“atlaid mammu!” konkurss atklāts ar prāvu līdaku

atlaid mammu gulbju ezers

Konkursa „atlaid mammu!” otrā sezona atklāta ar pirmo pieteikumu no AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotā Gulbju ezera. Saudzīgās copes piekritējs, talsinieks Juris Bārtulis 9. maijā piemānījis 75 centimetrus garu līdaku, izmantojot džērka mānekli. Ar šo pieteikumu Juris sasniedzis “sudraba” Goda Makšķernieka līmeni.

Makšķerēšanas dienā laiks bijis apmācies, bet mierīgs. Kopā veiksmīgajā dienā pieķērušās vēl trīs zaļsvārces, kuras saudzīgi atlaistas. Juris vērtē, ka īstā līdaku aktivitāte būs tad, kad nedaudz iesils ūdens.

Vēlot veiksmi virs metra „mammas” noķeršanā, atgādinām, ka šosezon visi iesūtītie pieteikumi tiks vērtēti kopējā konkurencē – no visiem četriem LVM ezeriem.

Arī šogad LVM aicina plēsīgo zivju spiningošanas entuziastus pārbaudīt savus spēkus konkursā “atlaid mammu!”, ievērojot „ķer un atlaid” principu, tādā veidā rūpējoties par neizsīkstošiem un arvien pieaugošiem zivju resursiem ūdenstilpnēs. Veiksmīgākajiem loma guvējiem ir iespējams iegūt Goda Makšķernieka nozīmīti, kā arī cīnīties par mēneša vai visas sezonas labāko rezultātu.

Vairāk informācijas www.mammadaba.lv.

Ne asakas!