Jaunumi

Trofejmammu un Latvijas rekorda retrospektīva raidījumā "Makšķerē ar Olti"

titul

“Sapņu zivs” ir makšķernieka kompasa Ziemeļi. Lai kādām ietekmēm makšķernieku nepārsteigtu (sa)dzīve – iztēlotā bultiņa vienmēr rādīs sapņa virzienā, kas, gadiem ejot, kļūst arvien pikantāks un niansētāks: noķert ne vien trofeju vai varbūt pat rekordu, bet to izdarīt konkrēta copes dizaina ietvaros, kur summējas daudzi kritēriji. Piemēram, sajust sapņu zivs neticamo svaru un apbrīnojamo spēku savā mīļākajā ūdenstilpē, makšķerējot ar tieši tādu mānekli, noteiktā tehnikā un apstākļos, kādos “viss vēstī par sapņa kulmināciju”, turklāt varbūt pat kopā ar konkrētu personu?

Var jau gadīties, ka kādam ir sapnis noķert nevis vislielāko, bet vismazāko zivi? Planētas viņā malā – Japānā – esot krietns akvārija copes fanu pulciņš – pilnīgi cita izpratne par rekordiem! Lupu komplektiem bruņoti (neapbruņotu aci salikt nav iespējams), šī copes fetiša adepti lūko noķert vismazāko zivi!

Makšķernieka sapņu pasaulei nav robežas, bet ja būtu, tad tā stieptos kaut kur starp personīgo un pasaules rekordu un, sasniegta, tā atvirzītos vēl dziļāk sapņotāja fantāziju pasaulē, gluži kā Hemingveja stāstā.

“atlaid mammu!” 4. sezona LVM Kaņiera ezerā labo rekordus un sagādā mazākas un lielākas sensācijas no citiem ezeriem, kas pa šo laiku pievienojošies LVM ezeros 2016. gadā aizsāktajai akcijai, tāpat “atlaid mammu!” radošā brigāde turpina “atkost” (iepriekšējā raidījumā aizsākto) Latvijas rekordlīdakas mistēriju – atrod rekordnieces galvu un piegādā Vides risinājumu institūtam vecuma un izmēra noteikšanai...