Jaunumi

Klusā izskaņa – 4. sezonas apskats „Makšķerē ar Olti” gaumē

IMG 0040

Tuvojoties gada izskaņai – vīri un puiši, brāļi un dēli, īsāk sakot, „mammisti” – kā sarunājuši, nodemonstrēja, ka zivis nav pats galvenais. Galu galā „zemūdens baram” jāļauj arī atpūsties – sezonas laikā zivis apskatījušas dažādus no gaisa ūdenī krītošus priekšmetus, beidzot – miers. Ir tādi gadalaiku periodi, kad pats trofejrumpis izkrīt ārpus top 3 makšķerētāja prioritātēm, bet svarīgāk šķiet parūpēties par, piemēram – laivu, ja tāda ir īpašumā, pašrocīgi vai ar „zeltroča” rokām – veikt profilaktisku spoļu apkopi. Pēc aktīvajiem mēnešiem katram copmanim ir savs „jāsaved kārtībā” saraksts. Arī „Makšķerē ar Olti” veidotāji šī gada „atlaid mammu!” pēdējā sižetā ķērās pie sezonas inventarizācijas jeb „cāļu skaitīšanas”:

Precizitātes labad jāatklāj, ka valsts svētku mēnesī līdz 30. datumam konkursa tabulu papildināja vien 4 zivis. Līdakas. Kādas gan citas? Svītrainie asari droši vien jau guļ, bet zandarti ķeras tikai rīdziniekiem, un arī tie to dara negribīgi.

E4FC1ABB 9F36 46BC 8AC3 CCAE25560500

Novembra konkurencē, arī visas sezonas griezumā – trekniem burtiem savu vārdu tabulās ierakstīja viens no mērķtiecīgākajiem konkursantiem šosezon – gados jaunais  makšķernieks  Augusts Tutāns, „atlaid mammu!” 4. sezonas pašā izskaņā – 30. novembrī noķēra un atlaida divas izcilas trofejas – 100 un 117 centimetrus garas.

AM NOV 19

  1. gadā konkursa „atlaid mammu!” balvu fondu nodrošina labākie makšķerlietu tirgotāji un ražotāji - SIA Ieroči , Eholotes, FishBon un  Golteenn.