AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Jersikā atklāj Mammadaba vēstniecību

1. septembris Jersikā 11

Šī gada pirmais septembris mūsu skolā bija īpašs. Pie mums bija ieradušies ciemiņi no AS ”Latvijas valsts meži”- Dienvidlatgales reģiona meža apsaimniekošanas plānošanas vadītāja Anita Ancāne un meža iecirkņa vadītājs Vitolds Dimpers. Pieņēmām mums uzticēto godu - šajā mācību gadā ksaukt sevi par Mammadaba Vēstniecību. Latvijā šāds tituls ir piešķirts tikai astoņām skolām.

1. septembris Jersikā 7

Skolai tika pasniegts Akreditācijas raksts un Mammadaba vēstnieki – skolas direktore Inese Jaunušāne, skolotāja Anna Greidāne,

1. septembris Jersikā 9

6. klases skolnieks Raivis Tūmiņš – un mūsu ciemiņi pacēla mastā Mammadaba karogu.

1. septembris Jersikā 12

Visi skolēni un skolotāji nodeva svinīgo Zaļo godavārdu un apsolīja popularizēt zaļo dzīvesveidu, izzināt mežu, kopt, sargāt un mīlēt to, ko daba mums devusi.

Mācību gada laikā veiktos labos darbus atspoguļosim arī Mammadaba Meistarības mežā. Sadarbosimies ar sava reģiona un novada skolām, aicinot skolēnus gan uz karjeras dienām rudenī, gan skolotājus uz kursiem pavasarī, dosimies meža ekspedīcijās, piedalīsimies talkās, kā arī citās interesantās un aizraujošās nodarbībās, darbojoties Mammadaba meistarklasē.

Novēlu visiem veiksmīgu šo jauno mācību gadu!

Ja vēlaties lasīt vairāk par Mammadaba aktivitātēm mūsu skolā dodaties uz mūsu mājas lapu www.jersika.edu.lv

Mammadaba vēstnieks Jersikas pamatskolā Raivis Tūmiņš.