AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Pļaviņu novada ģimnāzijā nu plīvo Mammadaba karogs

karoga pacelsana

Visā Latvijā ir tikai astoņas Mammadaba vēstniecības. Pateicoties mūsu skolotājiem un skolēniem par aktīvo līdzdarbošanos pagājušajā mācību gadā, no šī gada 1. septembra Pļaviņu novada ģimnāzija ir viena no astoņām Mammadaba vēstniecībām.

vestnieki

Mūsu skolā trīs cilvēkiem tika piešķirts Mammadaba vēstnieka tituls – skolas direktorei Ritai Polei, projekta koordinatorei Sanitai Fjodorovai un man - 9.a klases skolniekam Kristeram Daiļidam.

lentas uzliksana

"Kad nosauca manu vārdu, es jutos ļoti saviļņots un lepns, vēl jo lielāks lepnums un uztraukums bija brīdī, kad Mammadaba karoga pacelšana tika uzticēta man. Mūsu skola, kļūstot par vienu no astoņām Mammadaba vēstniecībām, lepojas ar tādu sasniegumu, es vēlos, lai arī citi skolēni no citām klasēm iesaistās dažādos pasākumos un aktivitātēs, lai godam varētu nest Mammadaba vēstniecības vārdu."

Mammadaba vēstnieks Kristers Daļida.