AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Mammadaba vēstniecības atvērto durvju diena Meirānos

6

Lai informētu reģiona skolas par iespējām darboties AS „Latvijas valsts meži” organizētajās aktivitātēs, 27.oktobrī Meirānu Kalpaka pamatskolā notika Mammasdaba vēstniecības atvērto durvju diena.

K.Ceplis

Par meža nozares vēsturi un attīstību Latvijā, mežsaimniecības devumu valsts ekonomikai, izstādi „Iepazīsties- koks!” Mežaparkā atraktīvi stāstīja biedrības „Zaļās mājas” valdes priekšsēdētājs Kristaps Ceplis.

D.Rudzitis

AS “Latvijas valsts meži” Ziemeļlatgales reģiona meža apsaimniekošanas plānošanas vadītājs Dainis Rudzīts iepazīstināja klātesošos ar LVM un skolu sadarbības iespējām.

Pakalniesi

Savu piedāvājumu skolām ilustratīvi demonstrēja meža apmācību centra „Pakalnieši” vadītāja Danuta Kiopa.

Meirānu Kalpaka pamatskolas skolotāja Ilze Stiprā dalījās pieredzē par to, kā skolā jau astoto gadu norisinās vides izglītības aktivitātes. Pirmsskolas grupiņas „Kāpēcīši” audzinātāja Dzirkstīte Aizsilniece piedāvāja ieskatīties, kā vides izglītības programmā ”Cūkmena detektīvi”, kas Latvijā norisinās tikai otro gadu, entuziasma pilni strādā Meirānu Kalpaka pamatskolas jaunākie bērni.

Lai arī pirmajā vēstniecības atvērto durvju dienā piedalījās četru kaimiņu skolu (kuras līdz šim nav darbojušās Mammasdaba meistarklasē) pārstāvji, dalībnieki atzina, ka dzirdētā informācija rosina uz aktīvu iesaistīšanos un ar mežu saistītu aktivitāšu plānošanu savās skolās.

Paldies lektoriem un dalībniekiem! Uz tikšanos pavasarī, kad plānojam līdzīgu pasākumu kopā ar skolēniem!

Mammasdaba vēstniece Meirānu Kalpaka pamatskolā Ilze Stiprā