AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Sveiciens no Mammadaba vēstniecības Meirānos

MANA JURA NOVAKARA Erika 12

Šomēnes piedalījāmies Jūrmalas mākslas skolas rīkotajā zīmējumu konkursā "Es dzīvoju pie jūras", ar šī gada devīzi "Krāsu jūra".

Pec lietus vienmer ir saule Inese 14

Daļa no mūsu darbiņiem, kurus zīmēja gan pirmsskoliņas grupas "Kāpēcīši", gan speciālās klases, gan vispārējās pamatizglītības programmas bērni, redzama šeit https://failiem.lv/u/5racyk3t

IMG 1624

Mājturības stundās puiši gatavoja koka meistarstiķus- ķeblīšus.

Esam iesaistījušies eTwinning projektā "Meža dzīvnieki". Te piedalās skolas no aptuveni 20 Eiropas valstīm. Izvēlamies kādu valstij raksturīgu dzīvnieku (mums tas ir Meles meles- āpsis- 2016.gada dzīvnieks Latvijā), kopīgi ar bērniem pētījām tā izskatu, ieradumus un dzīvesveidu, ar 4.klasi uzrakstījām nelielu aprakstu angliski, katrs bērns veidoja savu āpsi un nākamnedēļ sūtīsim tos partneriem. Ceram, ka februāra mēnesī saņemsim pretī arī mūsu draugu veidotos dzīvniekus.

IMG 1670

Esam Kalpaka skola un laika periods no 6.janvāra (Kalpaka dzimšanas diena) līdz 6.martam (Kalpaka nāves diena) mūsu pusē paiet zem Kalpaka zīmes- piedalāmies militarizētās, sporta un veiklības sacensībās visām klašu grupām, paši rīkojam sākumskolas skolēniem no reģiona skolām erudīcijas konkursu, militarizētās stafetes, dambretes turnīru, piedalāmies eseju un zīmējumu konkursā, partiotisko dziesmu, pirmās palīdzības iemaņu, vēstures, latvisās dzīvesziņas konkursos... visur- cik nu tādai mazai skoliņai pa spēkam. Pasākumi notiek sadarbībā ar vietējām skolām, Madonas, Varakļānu un Lubānas novada pašvaldībām, Jaunsardzi, Zemessardzi un Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fondu.

IMG 1665

Šonedēļ startējām spēka un veiklības sacensībās Lubānā. Godam izcīnījām 4.vietu (kas, protams, ir pati nepateicīgākā...), bet esam lepni par saviem uzrādītajiem rezultātiem slēpošanā, jo pamatīgi apsteidzām pārējās sešas komandas.

IMG 1640

Tas tikai pierāda, ka esam aktīvi dabas draugi arī ziemā, jo, iespēju robežās, cik nu daba to šogad atļauj, sporta stundās ejam ārā un slēpojam! Neliels ieskats par sporta aktivitātēm - https://failiem.lv/u/kxceje3k?k=75a239a9