AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Rīgas Igauņu pamatskolas tradīcija – rudenī visai skolā kopā doties pārgājienā

20170913 112835 S

Mūsu šī gada pārgājienu 13.septembrī uz Carnikavas novada Garezeriem palīdzēja organizēt biedrība Dabas Draugi un Arvis Ozoliņš. Pasākums bija patiesi izdevies!

Arvis mūsu kopīgo došanos pie dabas bija noorganizējis kopā ar Carnikavas pašvaldību un mammadaba. Latvijas valsts dzelzceļam bija pat pasūtīti garāki vilciena sastāvi, lai pārvadātu mūsu skolas 200 pārgājiena dalībniekus! Iesaistījās arī mūsu skolas 8.,9.klašu skolēni, kuri uz pārgājiena vietu devās jau iepriekšējā vakarā, lai kopīgi uz ugunskura vārītu zupu un nakti pavadītu teltīs, bet agri no rīta gatavotu pārsteigumus.

Pārgājiena laikā ar dažādiem uzdevumiem tuvāk iepazinām mežu un jūras malu. Sadalīti komandās, izejot dažādas stacijas, kuras vijās blakus Garezeram, komandas nonāca atpūtas vietā. Tur bija iespēja papusdienot, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs, spēlēs, šūpoties šūpuļtīklos un iepazīt mežu.. Visi atzina, ka pārgājiens bija izdevies un arī laika apstākļi izrādījās patiesi brīnišķīgi.

Noteikti Garezerus gribētos apciemot vēlreiz!