AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Mazzalves pamatskolā pirmajā skolas dienā paceļ Mammadaba karogu

Mazzalves  pamatskolā šogad pirmā skolas diena-  2. septembris bija savādāka  un īpaša. Par veiksmīgu vides izziņas programmas” Izzini mežu”’ realizāciju Latvijas Valsts Meži sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru skolai piešķīruši Mammasdabas vēstniecības statusu. Šī atzinība nopelnīta par meža stādīšanu, putnu būrīšu izlikšanu, piedalīšanos dabas sakopšanas talkās, braukšanu izzinošās ekskursijās uz dažādiem Mammasdabas objektiem un dalību meža olimpiādē. Esam piedalījušies gan Mammas dabas dēkā, gan meža mākslas dienā un citos pasākumos. Visiem skolas skolēniem ir bijusi iespēja iesaistīties meža izzināšanas aktivitātēs, jo Meža meistarklase darbojās skolā  jau sesto gadu.

Mazzalves akreditacija

Skolā ieradās AS Latvijas Valsts meži Vidusdaugavas mežsaimniecības mežkopības vadītājs Andris Neimanis. Savā svinīgajā uzrunā viņš pateicās skolai par ieguldīto darbu. Skola saņēma akreditācijas rakstu. Skolēni un skolotāji deva zaļo godavārdu. Simboliskās vēstnieka lentes saņēma skolas direktors Aivars Miezītis un skolotāja Anda Freimane, kā arī skolnieks Mārcis Girgensons. Pie skolas šajā mācību gadā plīvos arī Mammadabas vēstniecības karogs.

Mazzalves atklasana

Kā vēstniecības skola esam saņēmuši  dāvanas- putnu barotavu un  jaunas grāmatas skolas bibliotēkai. Skolēniem būs iespēja pavasarī braukt kopā ar dabas pētniekiem un ornitologiem putnu vērošanas ekskursijās. Skolā notiks arī profesionālās karjeras diena, kurā  aicināsim piedalīties dažādus LVM speciālistus.  Ciemos apsolījis atbraukt arī  Cūkmens. Paredzēti  vides izglītības kursi skolotājiem un iespējamas vēl dažādas aktivitātes. Centīsimies uz pasākumiem uzaicināt arī citas mūsu reģiona skolas.

Publikācija presē: http://staburags.diena.lv/novadu-zinas/neretas-novada/pirmaja-skolas-diena-pacel-karogu-84498?utm_source=share_email&utm_medium=email&utm_campaign=social