AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Cūkmena viesošanās pie Mazzalvēniešiem

Cukmens318.oktobrī Mazzalves pamatskolas gaiteņus pāršalca ziņa, ka ieradies pats Cūkmens. Kā mazie skolēni teica: tāds rozīgs un  apaļīgs. Bet ieradies ar noteiktu mērķi- tikties ar mūsu skolas skolēniem un runāt par ļoti svarīgiem jautājumiem.

Pasākuma sākumā Cūkmens kopā ar skolotāju Daci Sokolovsku  pateicās skolēniem, kuri piedalījās plakātu ,,Izvēlies veselīgi’’ konkursā. Plakāti bija pārdomāti un informatīvi interesanti, tāpēc diplomus ieguva visi, bet īpaši centušies bija  9. klase  (videoplakāts)– 1. vieta, 1. klase- 1. vieta, 8. klase - 2. vieta, 7. klase - 3. vieta, kuri saņēma  arī zīmuļus ar skolas logo.

Cūkmens iepazīstināja ar sevi, uzdeva jautājumus, skolēni aktīvi un pareizi arī atbildēja. Par pareizām atbildēm viņi saņēma jaukas uzlīmes.

Tad tika griezts Cūkmena rats, kurā uzzinājām visai nepatīkamus faktus, kas notiek, ja katrs nomet dienā tikai vienu pudeli vai kādu iepakojumu mežā, tad  veidojas atkritumu kalni ļoti lielos apmēros. Ratu grieza Rauls, Zanda, Krista, Paula, Dāvids, Dagnis, Gerda, Rolands, Ronalds, Didzis. Katru skolēnu iegūtā informācija nepatīkami pārsteidza.

Cukmens1Cukmens2

Tika izspēlēta arī spēle- katru pudeli iemet atkritumu maisā, nemet mežā vai ceļmalā. Ar lielu atbildības sajūtu katrs skolēns  kopā ar Cūkmenu zvērēja – nemēslot, necūkot. Cūkmens katram bija sagatavojis dāvaniņu – vai nu uzlīmi, vai nu grāmatiņu, vai arī lineālu.

Cukmens4Cūkmens apciemoja arī mūsu pagasta mazākos bērnus – dienas centru.

Paldies sakām skolotājai Andai Freimanei, kura aicināja Cūkmenu ciemoties mūsu skolā!  

Mazzalves pamatskolas skolotāja Silvija Lisovska