AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Čau, Jūra!

Esmu vienmēr teikusi, ka daba - tā ir mana svētnīca, pie tās es rodu mieru, spēku, iedvesmu. Ar dabu es varu sarunāties, ja ir kas sakāms, bet tik pat labi es varu nebilst ne vārda, ja man tā gribas, jo zinu, ka Viņa to pieņems, sapratīs, jo neko negaida pretī.

Man ir tā privilēģija dzīvot pavisam tuvu jūrai. Kaut arī jāatzīst, ka es ne vienmēr to esmu novērtējusi, bet nu tagad novērtēju kā nekad, par visiem gadiem kopā un ar uzviju. Jūra man ir kļuvusi par labu draudzeni, Viņa remdē sāpes, šķiet, ka daļu paņemot sev, Viņa palīdz sakārtot mūžīgi skrienošo prātu, Viņa vienmēr kaut ko stāsta, citreiz tā pavisam čukstus, citreiz gana skaļi, ka iespējams pat kaijas nedzird viena otras klaigas...  Viņa ļauj man vienkārši būt, ļauj sevi vienkārši vērot un aicina sevī ieklausīties, jo zina, ka tas ir ļoti dziedinoši.

2 1

Un tā es bieži piestaigāju pie savas mainīgās, bet vienmēr uzticīgās draudzenes. Un kaut kā tā ir iegājies, ka vienmēr Viņu pasveicinu un aizejot atvados. To ir sanācis iemācīt arī savai meitai.

5

 

Tādēļ, kad man aizmirstas kāds sveiciens, meitiņa man vienmēr par to atgādina. Un tas man liek domāt, ka Jūrai tagad ir par vēl vienu mazu draudzeni vairāk!

Pēdējās tēmas

Otrdiena, 02 Septembris 2014 Paldies Tev, Mammadaba! Lasīt vairāk »
Pirmdiena, 18 Augusts 2014 Kurzemes brauciens Lasīt vairāk »
Pirmdiena, 12 Maijs 2014 Prātojumi par Dabu! Lasīt vairāk »
Trešdiena, 16 Aprīlis 2014 Mans mīļais rajons! Lasīt vairāk »

Putnu rallijs