AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Paldies Tev, Mammadaba!

Paldies Tev, Mammadaba!

Es esmu ļoti laimīgs cilvēks, jo būdama (pēc pases datiem) pieaudzis cilvēks, varu vasarā ilgāku laiku dzīvot pašā mammas dabas klēpī, mežā, jūras krastā, ciemā, kur vietējie iedzīvotāji ir uz nepilniem divu roku pirkstiem saskaitāmi, tuvākais veikals ir aptuveni padsmit kilometru attālumā un apkārt tikai un vienīgi miers. Būdama šeit es diezgan ātri aizmirstu par pulksteņa eksistenci, mani laika izjūtas kritēriji galvenokārt ir "gaišs" vai "tumšs", arī nedēļas dienas man jūk, jo vienmēr šķiet, ka ir svētdiena, jo tāda svētku sajūta, kāda šeit valda katru dienu, parasti asociējas ar brīvdienām.

piladzimezssēnes

Es te kļūstu labāka vai atgriežos tuvāk sev. Vai tas iespējams ir viens un tas pats?! Es vairāk ieklausos sevī, dabā, savā meitā. Jo nekur nav jāskrien, nav nekur jāpaspēj. Lielākās dienas "problēmas" ir: ko mēs šodien ēdīsim? un: ejam pastaigā uz jūru vai mežu?!

Šeit, mammas dabas klēpī, es izteiktu izjūtu savu piederību dabai, to, ka pļavas, kurās sīc sienāži, vējš, kurš spēlē uz koku zariem, putni, kuri no rītiem modina, tas viss esmu es, mēs esam viens vesels. Tikai tas, ka es savā pilsētnieces režīmā par to aizmirstu, ir mana problēma, es pati galvenokārt no tā ciešu, jo mežs, pļavas, jūra, vienmēr gaida un neko nepārmet, jo daba ir tīrākā mīlestības izpausme, kura māca, iedvesmo un spēcina.

Galvenais ir kaut uz brīdi atslēgt kalkulatoru savā galvā un vienkārši būt.

Paldies Tev, mamma daba un uz drīzu tikšanos!

Pēdējās tēmas

Pirmdiena, 18 Augusts 2014 Kurzemes brauciens Lasīt vairāk »
Pirmdiena, 12 Maijs 2014 Prātojumi par Dabu! Lasīt vairāk »
Trešdiena, 16 Aprīlis 2014 Mans mīļais rajons! Lasīt vairāk »
Pirmdiena, 31 Marts 2014 Čau, Jūra! Lasīt vairāk »

Putnu rallijs