LVM dabas parka Tērvetē tūrisma sezonas jaunumi

Beidzoties bērnudārza gaitām vai pienākumiem skolas solā, atpūties Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē! Te atklāta jauna tematiskā daļā jauniešiem ar pievienoto vērtību - Kurbada zeme ar sportiskām aktivitātēm, meža izziņu un piedzīvojumu.

Maija izskaņā Kurbada zemē atvērts jauns parks – Tērvetes Tarzāns ar kokos izveidotām deviņām dažādu grūtības līmeņu trasēm un ar vairāk nekā 100 šķēršļiem. Parks ir piemērots visām vecuma grupām un fiziskās sagatavotības līmeņiem. Aktīvās atpūtas cienītājiem pieejamas divas zaļās, divas zilās, viena sarkanā un viena melnā trase. Par drošību rūpējas inovatīvākais aprīkojums no Šveices ražotāja “Kanopeo” – pastāvīgās sasaistes sistēma. Savukārt Tērvetes Tarzāna bērnu parks 3-6 gadus jauniem apmeklētājiem sastāv no trīs trasītēm un izveidots 1-2 metru augstumā. Arī šeit grūtības līmeņi atšķiras, katrā nākamajā trasē iekļaujot sarežģītākus šķēršļus. Informācija, aktivitātes un cenas: https://www.tervete.tarzans.lv/.

Kaimiņos Tērvetes Tarzānam atvērts vēl viens jaunums – lielākais tīklu parks Baltijā – Tērvetes tīklu parks. Tīklu parka trases veidotas kokos aptuveni 6 metru augstumā un tajās var baudīt gan aizraujošas pastaigas - divu līmeņu labirintu, tīklu torni un namiņus kokos augstu virs zemes, gan izlēkāties pēc sirds patikas batutos un bumbu laukumos. Informācija, aktivitātes un cenas: https://tervetestikluparks.lv

Šonedēļ, 27. maijā, durvis vērs Tērvetes tauriņu tropu māja. Apmeklētājiem būs iespēja aplūkot Āzijas, Dienvidamerikas un Āfrikas kontinenta tauriņus, dažādus tropu iemītniekus - ķirzakas, bruņurupučus, vardes u.c. Tērvetes tauriņu tropu mājā ir sastopamas dažādas augu sugas ar krāšņiem ziediem un gardiem augļiem, te savos lidojumos redzami vairāk nekā 100 tauriņi. Gaisa temperatūra, atbilstoši dabiskajai tauriņu dzīves videi, tiek uzturēta ap 30 grādiem un augstāk. Informācija, aktivitātes un cenas: http://tervetestaurini.lv/

Velo entuziastu prieks Tērvetē - LVM dabas parka Tērvetē jaunajā tematiskajā daļā Kurbada zeme, iepretim parka autostāvvietai, atvērtais Tērvetes piedzīvojumu velo parks. Teju 3 km garumā pa mainīgo, dažādo meža vidi izbūvēta un labiekārtota velosipēdu piedzīvojuma taka ar rampām un šķēršļiem.

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē – vieta dažādām interesēm. Te var rast mieru klusos meža nostūros un garās pastaigās, vai doties aizraujošā piedzīvojumā un meža izziņā. Izvēlies savu!