Darba laiks un atpūtas iespējas LVM dabas parkā Tērvetē gada izskaņā

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē arī ziemas sezonā ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem, pastaigu cienītājiem, ainavu baudītājiem un citiem dabas draugiem. Dabas parka pastaigu takas apmeklētājiem būs atvērtas arī Ziemassvētkos un nedēļas nogalēs, aktuālais darba laiks - plkst. 9.00-17.00.

Informējam, ka 31. decembrī un 1.janvārī parks būs slēgts.

Izstaigā, izpēti un atklāj LVM dabas parka Tērvetē Pasaku un Rūķīšu mežu, Iršu dārza ainavas un priežu sila dziļo mieru. Ieelpo dziļi mežu, dabu un ziemu. Ar visām maņām, sajūtām un būtību ej mežā. Atstāj mežā lieko, smago, nevajadzīgo, jo mežs ir Tavs uzticamais draugs, tas atbrīvos, pacels un uzlādēs.

Ja esi garu pastaigu un Ziemassvētku gaismu cienītājs, vari parkā uzkavēties ilgāk un sagaidīt uzmirdzam svētku sajūtas - apskati izgaismoto Rūķu pilsētu Čiekuri, līdz plkst. 16.30 uzkāp koka skatu torni un izpēti Rūķu sētu, tad līdz plkst. 20.00 pa izgaismotu taku vari doties izejas virzienā. Bet, ja plāno pastaigu pa tumšākām meža takām, iesakām “bruņoties” ar kabatas lukturīti.

Mazs svētku prieks - pagarināta Rūķu pasta aktivitāte! Iemet pasta kastītē vēstuli Tērvetes rūķiem, par to kā svini Ziemassvētkus līdz 31. janvārim. Tad vēl jaunā 2021. gada sākumā varēsi saņem priekpilnu atbildi no Tērvetes rūķu saimes.

Atgādinām, ka

-rūķu namiņi Rūķu ciemā un pilsētā Čiekurē slēgti, koka konstrukciju atrakcijas slēgtas un Pasaku bānītis nekursē.

Ievērojot aktuālos piesardzības pasākumus, iegādājoties biļetes, aicinām lietot sejas aizsegu, kā arī ievērot distanci no citiem parka apmeklētājiem.

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē vēl drošus, mierīgus un ģimeniskus Ziemassvētkus, izdošanos un veiksmi Jaunajā 2021. gadā!