Makšķernieki Kaņierī atklāj spiningošanas čempionātu

16. maijā Kaņiera ezerā norisinājās spiningošanas čempionāta 1. posms. Kopumā sacensībās piedalījās divdesmit komandas – tas ir līdz šim lielākais makšķernieku apvienību skaits, kas piedalījies spiningošanas čempionātos AS „Latvijas valsts meži apsaimniekotajās ūdenstilpēs.

Spiningošana Kaņieris1605 2

Attēlā: Spiningošanas čempionāta pirmās kārtas 1. vietas ieguvēji – komanda „Emīlija –Talsi

Kaņieris ir slavens ar ļoti bagātīgu līdaku krājumu, un cerības uz godalgotām vietām čempināta pirmajā kārtā tika liktas tieši uz šīs sugas zivīm. Tomēr laika apstākļi diktēja savus noteikumus – gaisa temperatūra bija salīdzinoši zema, pūta brāzmains vējš, līdz ar to līdakas ēsmu ņēma nelabprāt. Labāk veicās tiem makšķerniekiem, kas koncentrējās uz asaru copi.

Kaņiera ezera spiningošanas rezultāti

Kopvērtējums Mammadaba spiningošanas čempionātam 2015
 
Priecēja, ka starp komandām bija arī daiļā dzimuma pārstāves, kas spiningošanas čempionātā gan neesot bieža parādība, un, lai  arī laiks bija vējains un drēgns, meitenes godam turējās līdz pat sacensību beigām.

Visus copes entuziastus aicinām piedalīties arī nākamajās spiningošanas čempionāta  kārtās, kas vasaras garumā norisināsies AS „Latvijas valsts meži” apsaimniekotajās ūdenskrātuvēs – Kaņiera ezerā (16. maijs), Lielauces ezerā (30. maijs), Zebrus ezerā (13. jūnijs), Tērvetes ūdenskrātuvē (4. jūlijs), Gulbju ezerā (15. augusts) un noslēguma posms 5. septembrī – Kaņiera ezerā.

Ne asakas!

Mammadaba novēl patīkamu atpūtu dabā!