2019. gada LNSF balvas izcīņa divcīņā spiningošanā un kastingā LVM Kaņiera ezerā

Latvijas valsts mežu Kaņiera ezerā 7. septembrī norisinājās notika 2019. gada Latvijas Nedzirdīgo sporta federācija (LSFN) balvas divcīņa spiningošanā un kastingā. Uz sacensībām saulainajā rītā bija ieradušies 17 dalībnieki, arī divas drosmīgas dāmas.

Sporta sacensību dalībniekiem plkst. 07:00 tika dots starts spiningošanā no laivām, sacensības ilga 7 stundas. Sacensību gaitā tika nosvērti iegūtie lomi, apkopoti iegūtie punkti. Lai gan Kaņiera ezers ir bagāts dažādiem lomiem, te makšķernieki tver līdakas, līņus, raudas, karūsas un asarus, dažiem dalībniekiem lomu nebija vispār, bet citi lepojās ar bagātīgu lomu.

Izcilu un sacensību lielāko lomu ieguva Aleksands Romanovs – 3900 grami smaga un 87cm gara līdaka. Izcilā izmēra līdaka tika nomērīta, nosvērta un palaista atpakaļ LVM Kaņiera ezerā. Viss process tika dokumentēts, fotografēts un uzņemts video.

Otras sacensību etaps – kastingā uz laivu bāzes parka. Dalībnieki sacentās ar saviem meistarības līmeņiem. Augstāko līmeni arī šajā disciplīnā uzrādīja pieredzējušais A. Romanovs. Kopvērtējuma rezultāti tika aprēķināti pēc sasummētajiem punktiem spiningošanā un kastingā. Rezultātā godpilno pirmo vietu ieguva A. Romanovs, otro vietu E. Kristapsons, savukārt trešo vietu izcīnīja A. Piņkis.

Vairāk foto: http://lnsf.lv/aleksandrs-romanovs-uzvareja-2019-gada-lnsf-balvas-divcina-spiningosana-un-kastinga/

Latvijas valsts mežu Kaņiera ezers aicina doties dabā, atrast savu brīvā laika aktīvās atpūtas variantu. Ne asakas – turpmākos darbos un panākumos!