Otas pieskārienā - Ziedi vasarai

Jaunmoku pils izstāžu zālē līdz 31. augustam apskatāma gleznu izstāde „ZIEDI VASARAI”. Nāc un sajūti vasaras pieskārienu košās krāsās! Saņemt un dāvināt mīlestību var pavisam vienkārši - ir tikai to jāvēlas!

„Emocionālā labsajūta ir vesela ķermeņa un garīgās harmonijas līdzsvars. Mans dvēseles balanss ir radošums – gleznot, rakstīt dzeju un prozu, atvērties pasaulei, smeļoties dabas enerģiju un dāvāt to cilvēkiem caur saviem darbiem. Pati sāku gleznot pēkšņi, pirms 4 gadiem, kad biju gatava atvērties dziļākām sajūtām. Uzzināju, ka man ir talants, kas palicis apslēpts daudzus gadus un iedzimta krāsu izjūta. Bērnībā ar prieku zīmēju, taču šo manu patikšanu neviens neņēma nopietni, jo virsroku profesijas izvēlē ņēma medicīna. Gleznoju pašmācības ceļā, pilnīgi spontāni, balstoties uz iedvesmu. Gleznošana ir mana brīvība un dzīvā enerģija, ko nododu caur gleznām”, saka ārste Dita Baumane-Auza.

Dita Baumane-Auza ir ginekoloģe-dzemdību speciāliste, strādā „Diplomātiskā Servisa medicīnas centrā”, Rīgā, konsultējot pacientus dažādos veselības jautājumos arī savā ārsta praksē www.auzaart.lv, risinot ar auglību un ģimenes plānošanu saistītas problēmas. Slimību cēlonis bieži atrodams garīgajā aspektā un neatrisinātos personiskās dzīves notikumos, kas kā ķermeniska pieredze neļauj attīstīties tālāk. Tādēļ, pielietojot mākslas terapiju un izmantojot tradicionālās medicīnas pieredzi, ārste palīdz atrast un izārstēt slimību tās cēlonī.

Izstādes laikā iespējams iegādāties gan autores mākslas darbus, gan arī dzejas grāmatas.