AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

Valentīndienas romantika LVM Jaunmoku pilī

Lai cik salta un vējaina ziema būtu, tajā vienmēr ir vismaz viena karsta un kaislīga diena! Protams, tie ir visu mīlētāju svētki – Valentīndiena, kuras tradīcijas sakņojas jau viduslaikos. Kur gan varētu būt vēl romantiskāka Mīlētāju dienas atzīmēšana kā pilī? Tādēļ sestdien, 13. februārī, LVM Jaunmoku pilī notiks pasākums, kas palīdzēs sasildīt jau tā karstās sirdis!

Vakars sāksies ar savas vietas atrašanu pie galdiņiem gaumīgi greznajās pils zālēs, turpināsies ar īpašām vakariņām, dzīvo mūziku, dejām, atmiņu iemūžināšanu romantiskā fotostūrītī, laimes kalšanu un dažādiem neparastiem rokdarbiem… Viss, lai mīlētāji vakaru varētu baudīt kopā!

Tiem, kas tālāk braukuši vai vēlas pavadīt vakara turpinājumu īpašā divvientulībā, piedāvājam izmitināšanu viesnīcā – pils vai muižas ēkas istabās. Bez tam, tiem, kas izteiks šādu vēlmi – romantiskas brokastis iespējams pasniegt arī numuriņā!

Pilnu piedāvājumu un cenas skatīt šeit.

Gaidīsim ciemos! Lai mīlestība virmo gaisā arī pirms Valentīndienas!

Ar sniega „čībām” kājās Jaunmoku parkā

Latvijas ziemas mūs visus priecē ar bagātīgo sniega segu. Vieniem tā rada sajūsmu, citiem – nelielu apgrūtinājumu staigājot un baudot apkārtnes skaistos skatus. Iegriežoties Jaunmoku...

Lasīt vairāk »