LVM tūrisma un rekreācijas centros ievieš jaunu rezervācijas sistēmu

Picture 148

Pieaugot jauno tehnoloģiju nozīmei ikdienas darbā, arī Latvijas valsts mežu tūrisma un rekreācijas centros “Ezernieki” un “Spāre” seko jaunākajām tendencēm viesmīlības jomā.

No jūnija abos viesu namos tiek ieviesta elektroniskā rezervāciju sistēma “Ericsoft”. Strādājot šajā sistēmā, tiek uzskatāmi pārvaldītas viesu rezervācijas jau no pirmā brīža, kad klients vēlas apmesties kādā no viesu namiem, vienkopus koncentrējot visu informāciju, kas nepieciešama rezervācijas veikšanai, sākot no rezervācijas datuma, laika, līdz pat apmaksas veidam un klienta īpašajām vēlmēm.

“Šo rezervācijas sistēmu ieviesām, lai optimizētu darbu ar ienākošajām rezervācijām, izvairītos no cilvēciskām kļūdām, piemēram, dubultām rezervācijām, kā arī, lai datu uzglabāšanu padarītu vēl drošāku,” norāda viesu nama “Ezernieki” pārzine Dzintra Stradiņa.

Savukārt sistēmas ieviesēja SIA “UCS” pārstāvis Aleksis Zirdziņš uzsver: ““Ericsoft”” ir mūsdienīga programma, kas attīstās līdzi laikam, pielāgojas esošajai tirgus situācijai un piedāvā nepieciešamos rīkus, lai veiktu elektroniskās rezervācijas un atvieglotu viesmīlības darba plānošanu.”

Visa rezervācijas informācija atrodas uzņēmuma datorā, tā tiek uzglabāta saskaņā ar spēkā esošo likumu par personas datu aizsardzību un ir pieejama tikai noteiktam darbinieku lokam. Tātad nevienam citam kā vien pašam klientam vai uzņēmuma atbildīgajam darbiniekam informācija nav pieejama.

Tātad atvadāmies no klientu reģistrācijas ar roku rakstītajos žurnālos un pierakstu kladēs!