Aizvadīts skrējiens “Lubānas džunglis 2018”

2018 05 01 3233

1. maijā Lubānas novadā aizritējušas jau otrās skriešanas sacensības “Lubānas džunglis 2018”. Sacensībās piedalījās dažādas vecuma grupas un ikviens varēja izvēlēties sev piemērotāko distanci – vienu, sešus vai deviņus kilometrus garu skrējienu.

Šogad tika nolemts mainīt sporta pasākuma norises vietu, par piemērotāko izvēloties LVM atpūtas un tūrisma centra “Ezernieki” apkārtni. Dalībnieki, kas braukuši gan no Lubānas puses, gan kaimiņu novadiem, atzinīgi izteikušies par interesanto apkārtnes reljefu, kas bijis ne tikai krāšņs, bet arī izaicinošs. Dažviet dalībnieki atrada pat pērnās dzērvenes, kuras izmantoja, lai atpirdzinātos izaicinājuma laikā.

2018 05 01 3267

Dalībniekus un līdzjutējus pārsteidza ne tikai bagātīgais reljefs, bet arī dalībnieku dažādība. Jaunākais skrējējs bijis vien 4 gadus vecs, turpretim vecākais - 67 gadus vecs, taču izvēlējies nevis dabas baudītāju distanci, bet gan sportistiem domāto maršrutu. Par sacensību absolūtajiem uzvarētājiem 9 km distancē atzīti Kitija Auziņa (laiks 48:45) un Andrejs Jesko (laiks 36:11), kurš ir Latvijas rekordists 50 km skrējienā.

Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki un līdzjutēji tika aicināti noskatīties dokumentālo filmu “A to B Rollerski”, kurā stāstīts par latviešu sportistu Raimondu Dombrovski – viņš 90 dienās ar rollerslēpēm šķērsojis Ziemeļamerikas kontinentu no Kanādas līdz Meksikai.

Sacensības organizēja Lubānas novada pašvaldība, biedrība “Arborieši” un LVM atpūtas un tūrisma centrs “Ezernieki”. Sacensību rezultāti atrodami Lubānas novada pašvaldības mājaslapā www.lubana.lv