"Ezerniekos" veikta ģimenes mājas renovācija

 „Ezernieki” saviem viesiem piedāvā divas ēkas – lielo māju, kurā norisinās svinības un mazo jeb ģimenes mājiņu, kurā ciemiņu rīcībā pieejamas trīs istabas, virtuve un labierīcības.

Nav noslēpums, ka ģimenes māja celta vēl krietni pirms lielās ēkas un nolietojums, kas radies gadu gaitā, bija redzams.  Lai novērstu trūkumus un padarītu arī šo ēku atbilstošu mūsdienu klientu vēlmēm, sagaidot jauno sezonu, esam veikuši virkni jūtamu uzlabojumu.

Pirmkārt jau mūsu ciemiņi turpmāk varēs izvēlēties, kurā istabiņā no trim apmesties – divas mazākas ir pieejamas augšstāvā, savukārt viena plašāka guļamistaba tagad atrodas pirmajā stāvā. Visas trīs istabas ir aprīkotas ar jaunām, kvalitatīvām gultām un citiem nelieliem interjera elementiem.

Otrkārt, kā pirmā, tā arī otrā stāva iemītnieki tagad var izmantot atsevišķas labierīcības – pilnībā renovēta duša un tualete ir pirmajā stāvā, bet otrajā stāvā izbūvējām jaunu labierīcību telpu.

Treškārt, kas viesu labsajūtai nav mazsvarīgi, visā mājiņā ir nomainīti savu laiku nokalpojušie logi – katrā telpā tagad ir kvalitatīvi, vietējo ražotāju gatavoti koka logi.

Bez šaubām, nemainīgas ir palikušas „Ezernieku” tradicionālās vērtības, ko sniedz  brīnišķīgā zaļā vide – mežs, ezers turpat pie namdurvīm, miers un veselīgs, brīvs no piesārņojuma, gaiss.

Atjaunotajā veidolā esam centušies saglabāt mājiņas dvēseli, kas veidojusies tās pastāvēšanas gaitā, to papildinot ar jauniem, mūsdienām atbilstošiem akcentiem. 

Ģimenes māju var rezervēt vai nu pa atsevišķām istabām vai arī visu ēku kopumā. Cenas, lūdzu, skat. cenu lapā vai sazinoties ar mums pa tālruņiem – 26671421 vai 26666090.

Uz tikšanos „Ezerniekos”!