Lielauces ezerā noritēja spiningošanas čempionāta otrā kārta

Mammadaba spiningošanas čempionāts AS "Latvijas valsts meži" apsaimniekotajās ūdenstilpēs rit pilnā sparā, un sestdien, 30. jūnijā, Lielauces ezerā aizvadīts tā 2.posms.

Lielauce spining čemp2015 1

Attēlā: spiningošanas čempionāta otrā posma 1.vietas ieguvēji komanda "EriMat Cope"

Lai arī sestdien vēja virziens bija iegriezies DA virzienā, ko makšķernieki vērtē kā ne īpašu veiksmi nesošu copei, tā vietā, lai satrauktos, ka loms iespējams, nebūs tik varens, spiningošanas čempionāta otrās kārtas dalībnieki sēdās laivās un devās ezerā, lai ieņemtu labākās vietas ūdesntilpē cerībā uz cienīgu asaru vai līdaku guvumu.

Sacensību gaitā nepārprotami līderos izvirzījās komanda “EriMat Cope”,  izvelkot no ezera ūdeņiem kopumā 5,180 kg zivju. Sīva cīņa noritēja arī starp otro un trešo vietu, ko izcīnīja attiecīgi makšķernieku apvienības Čuš” (zivju kopsvars 3,455 kg)  un “Komanda” (zivju kopsvars 3,060 kg). 

Kā allaž spiningošanas čempionātā, arī šoreiz komandām veicās tikt pie prāviem lomiem, no kuriem lielākais tika apvienībai “Komanda”– 2.515 kg branga līdaka. Savukārt balvu – vobleri - par lielāko noķerto un atpakaļ atlaisto zivi ieguva komanda “X-Fisher”, izvelkot 2.100 kg smagu līdaku.

Lielauces ezera spiningošanas rezultāti

Kopvērtējuma tabula Mammadaba spiningošanas čempionātam 2015

Nākamais - trešais - spiningošanas čempionāta posms norisināsies jau 13. jūnijā Zebrus ezerā.

Lai izdodas labi lomi!

AS "Latvijas valsts meži" novēl patīkamu atpūtu dabā!