Aizvadīts spiningošanas čempionāta posms Lielaucē

DSCN9074

Attēlā: Otrā vieta. No kreisās Andris Kušķis un Dainis Podžuks.

Jā, to, ka kaķim viņi ir pārkāpuši un tagad vairs jāpārkāpj tikai tā astei Dainis Podžuks un Andris Kušķis ( “Z/S karotītes”) sestdien Lielauces ezerā notikušajās mammadaba atvērtajās sacensībās spiningošanā, izcīnot augsto otro vietu, pierādīja visā pilnībā, un pašreiz ir visreālākie pretendenti uz galveno balvu diviem vasaras-rudens elpojošiem, ūdensnecaurlaidīgiem kostīmiem (Lucky John) no SIA “Salmo”, konkurentiem atstājot vien iespēju pacīnīties par balvām no SIA “Dole Marine”, SIA “Laivu depo”, “Gold Fishing”, LMSF.

Lai šos vīrus nobīdītu no sacensību goda pjedestāla augstākā pakāpiena, kādai no viņiem vistuvāk esošajā komandām jāieņem augstākā, pirma vieta, bet “Z/S Karotītēm” jābūt zem septītās pozīcijas. Šim scenārijam, redzot Daiņa un Andra prasmes un cīņas sparu, es tā īsti neticu, bet neteikšu hop, kamēr neesmu pārlēcis, Merfija likumi darbojas visur, uz zemes, gaisā un ūdeņos. Bet tagad par visu pēc kārtas.

DSCN9071

Attēlā: Pirmā vieta. No kreisā Kaspars Grablovskis un Aigars Līdumnieks.
 

Un te nu uzreiz jāteic, ka rīta agrumā, kad sacensību dalībnieku laivas devās ezerā. Tas gluži kā rūķītis, tinies zaļā, ar dzērveņogām nobārstīta, sūnekļa mantijā, savu spožo ūdens vaigu bija paslēpis aiz bieziem miglas vāliem, un tā gludajā ādā nerēgojās neviena vēja tēva ievilkta krunciņa.

Censoņi meta, mainīja mānekļus, meta atkal, bet rezultāti bija gaužām švakri, un tādi tie bija līdz brīdim kad vēja tēvs noskaitās, miegamici ezeru sapurināja tā nopietnāk, un reizē ar ezeru atmodās arī līdakas un asari. Izskatās, ka to visveiksmīgāk savā labā izmantoja Aigars Līdumnieks un Kaspars Grablovskis (“Komanda”), nostājās tabulas augšgalā un “Z/S Karotītes” divu līdaku attālumā tā arī noturēja, bet Andri un Daini gandrīz apsteidza turnīra pastarīši Guntars Lujāns un Edgars Romanovskis (“Asaris arī cope”), un vienīgi otrās vietas ieguvēju lielā (93 cm) līdaka noturēja tos pieklājīgā attālumā.

DSCN9078

Attēlā: Trešā vieta. No kreisās Guntars Lujāns un Edgars Romanovskis.

Vīri no Karotītēm cerēja, ka kopā ar otro vietu iegūs arī balvu par lielāko līdaku, bet kas tev deva, Matīs Ruša (“Zemgaļi”) pierādīja, ka sacensībās katrs centimetrs ir no svara, iemānīja mērsilē 94 centimetrus garu skaistuli un apliecināja, ka viņš kopā ar pārinieku Edgaru Kukuti ir liellīdaku speciālisti.

Varbūt vīriem šo panākumu izdosies realizēt vēlreiz, pēdējā posmā Kaņierī? To, kā arī cik veiksmīgi pārkāps, un vai pārkāps pāri kaķa astei Dainis ar Andri, un kā sponsoru balvas sadalīs pārējie sacensību dalībnieki, redzēsim jau šo sestdien 26. septembrī.

3.posma rezultāti

 

Kopvērtējums