Spiningošanas čempionāta 3. posms - LVM Gulbju ezerā zivis ir

Foto: Mammadaba spiningošanas čempionāta 3. posma - LVM Gulbju ezera sacensību 1. vietas ieguvēji (no kreisās) Uldis un Artūrs Veidemaņi.

Lai gan astronomiskā vasara iestāsies tikai 21. jūnijā Mammadaba atklātās spiningošanas sacensības no laivām jau braši nosoļojušas pusceļu. Kā jau ierasts, trešais sacensību posms atnāca ar svelmi un tikai neliels, viegls vējiņš laiku pa laikam savirpināja gludo ūdens virsmu. Patiesības labad gan jāteic, ka ne tikai vējiņš to virpināja, bet arī sacensību dalībnieku vilktie lomi, jo sevišķi dienu pirms mačiem, kad notika treniņi, Gulbju ezers pierādīja, ka viņa seklumos mīt ne viena vien ievērības cienīga līdakmamma, vai ducīgs asarpaps. Savukārt sacensību dalībnieki jau treniņu dienā pieteica sevi kā prasmīgus sportistus un lielākā šajā dienā noķertā līdaka bija 103 centimetrus gara. Bet visvairāk priecēja tas, ka zivis bija aktīvas, mānekļus ņēma droši un sparīgi un sacensību dienu iekrāsoja rozā cerību krāsā.

Otrās vietas ieguvēji Aivars un Māris Smilgas

Foto: Mammadaba spiningošanas čempionāta 3. posma - LVM Gulbju ezera sacensību 2. vietas ieguvēji (no kreisās) Māris un Aivars Smilgas.

Sacensību rītā dalībnieki visi kā viens nobalsoja par astoņu stundu garu sacensību laiku, kā nekā jākrāj taču tik vērtīgie punkti, jānostiprinās iegūtajās pozīcijās, vai arī jāmēģina tikt tuvāk tabulas galvgalim. Lai nu kādi nu kuram būtu mērķi, bet visi ar azartu un skubu metās laivās, lai sīvā un grūtā cīņā cīnītos par LVM dāvanu kartēm un kopvērtējuma balvām, kuras šogad nodrošina SIA „Salmo” www.salmo.lv ar „Lucky John” produktu līniju, SIA „Laivu depo”, www.laivudepo.lv, „Gold Fishing, www.sargofish.eu” , makšķernieku veikals „Copes lietas pie Uģa”, SIA „Dole Marine”, www.boats.lv , žurnāls „Copes lietas” un LMSF.

Trešie Māris Efners Jānis Gaborecs no kreisās

Foto: Mammadaba spiningošanas čempionāta 3. posma - LVM Gulbju ezera sacensību 3. vietas ieguvēji (no kreisās) Māris Efners, Jānis Gaborecs.

Stundas ritēja ātri, minūtes šaudījās gluži kā spāres virs ezera niedrēm, lomu lapa pildījās ar jauniem ierakstiem, un, lai arī šoreiz pie zivīm tika visas komandas, ne gluži visiem veicās tik raiti, kā bija iecerēts. Līderi divu posmu kopvērtējumā Mārtiņš Krampāns un Dmitrijs Kručinskis no „Dm Team” tā arī īsto atslēdziņu plēsoņu mutēm piemeklēt nespēja, ierindojās vienpadsmitajā vietā un noslīdēja uz trešo vietu kopvērtējumā. Pie lielākās sešdesmit deviņu centimetru garas līdakas tika Raivis Dzenis no „Fisher” , bet ar to nepietika, lai iekļūtu trijniekā, Raivim ar komandas biedru Agni Tīfentālu ceturtā vieta, bet sniegums ļoti stabils un šie vīri pašreiz ieņem otro kopvērtējuma vietu. Krietni pacīnījās Māris Efners ar Jāni Gaborecu no „X-Fisher”, noķēra četras līdakas, četrus asarus, izcīnīja trešo vietu posmā un kopvērtējumā nostājās uzreiz aiz līderu trijnieka. Ar stabilu sniegumu sevi pierādīja arī Māris un Aivars Smilgas no „Čuš” , viņiem piecas līdakas, trīs asari, un otrā vieta Gulbī kas ļāva nostāties uz kopvērtējuma augstākā pakāpiena. Bet seklo ezeru speciālisti Artūrs un Uldis Veidemaņi no „Pils 2” apstiprināja, ka par spīti neveiksmēm pirmajos divos posmos, viņi ir gatavi cīnīties par augstām vietām atlikušajos trijos posmos un arī kopvērtējumā, šiem vīriem, kuri no Gulbja dzīlēm izmānīja sešas ieskaites līdakas un divus asarus, godam nopelnīta pirmā vieta posmā.

Vēl nekas nav zināms, viss vēl priekšā, viss vēl var notikt un intriga saglabājas, kā tā šķetināsies, parādīs atlikušie trīs Mammadaba spiningošanas sacensību posmi, kuri atsāksies pēc vasaras brīvdienām 24. augustā LVM Tērvetes ūdenskrātuvē.

3.POSMA_REZULTĀTI.pdf

KOPVĒRTĒJUMA_REZULTĀTI.pdf