Pokaiņu mežā norisinājās lekcija ,,Esi vesels un palīdzi pats sev!”

Aizvadītajā sestdienā Pokaiņu meža Informācijas centra ēkas semināru telpa pulcēja daudz apmeklētāju, kuri bija ieradušies uz pazīstamā ārsta reanimatologa Pētera Kļavas lekciju ,,Esi vesels un palīdzi pats sev!”.

 

Lekcijas ievadā savus dzejoļus lasīja Valda Kārkliņa, un tie izpelnījās neviltotus klausītāju aplausus. Lekcijas gaitā tika runāts par tēmām, kuras cilvēkus ir interesējušas vienmēr - kas mēs esam, no kurienes nākam un kas mums būtu jādara savas dzīves laikā, lai cilvēki būtu veseli un laimīgi. Interesi izraisīja arī saruna par reinkarnāciju, kuras laikā Izskanēja stāsti par to, kas notiek ar cilvēku, kad viņš aiziet no šīs zemes. P. Kļava stāstīja par  daudzu cilvēku  liecībām no savas ārsta reanimatologa pieredzes.  Pēc lekcijas bija iespēja uzdot jautājumus, kuru  izrādījās ļoti daudz, un sarunas turpinājās, līdz aiz loga jau bija manāma krēsla. Lielais lekcijas interesentu un apmeklētāju skaits pierāda, ka arvien vairāk cilvēku tiecas izzināt sevi un vēlas saprast lietu dziļāko būtību.  Lekciju cikls zinošu un  tautā pazīstamu speciālistu vadībā tiks turpināts arī nākamgad.

Pokaiņu mežam piemīt spēcīga enerģētika, un to novērtē arī  Baltu  dzīvesziņu organizāciju pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Prūsijas -  šajā nedēļas nogalē viņi te pulcēsies pasākumā “Krivule”. Piektdien  pl. 19.00 norisināsies rituāls, kas veltīts mūsu senču godināšanai, savukārt sestdien pasākums turpināsies Informācijas centra semināru telpā. Pasākumā ir iespēja piedalīties ikvienam Pokaiņu meža apmeklētājam.  

Tā kā teju klāt jau novembris, tad aicinām ieplānot jau savlaicīgi laiku, lai apmeklētu Mārtiņdienas pasākumu Pokaiņu mežā, kurš šogad notiks 9. novembrī no plkst. 12.00.

Vairāk informācijas pa tel. 63729177, mob.tel. 26392564; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.