Pokaiņu mežs gaida vienmēr

Jau rudens ar beidzamajām no kokiem krītošajām lapām māj ardievas, bet mežā vēl liela rosība – pelītes beidz siltināt savus namiņus, sīļi akurāti ik pa laikam pārbauda savu ziemas krājumu noliktavas, un, līdzko tuvumā parādās kāds cilvēks, tā dusmīgi rājas.

Okt samaz 13 1

Biežāk nekā parasti, uzmanīgi apmeklētāji, ja vien netrokšņo, var pamanīt kādu alni, stirnu, vai pat meža cūku bariņu. Ir savs labums arī tam, ka kokiem vairs nav lapu – tagad var ieraudzīt daudz ko tādu, kas līdz šim bijis apslēpts lapotnēs. Tiem, kuriem patīk daba, miers un klusums, ir īstais laiks, lai atpūstos un uzkrātu spēkus, staigājot pa meža takām.

Bet ar rudeni jau nekas nebeidzas. Pokaiņos apmeklētājus gaida vienmēr. Šogad jaunais informācijas centrs būs atvērts arī ziemā. Jaunajā semināru telpā varēs noklausīties lekcijas par dažādām interesantām tēmām, notiks meditācijas, kā arī telpa tiek izīrēta tiem, kuri paši vēlas rīkot savus pasākumus.

Pokaiu bilde 1

Arī Pokaiņu takas aicinās ne tikai baudīt dabas skaistumu, bet arī piedalīties pasākumos. 21. decembrī kā parasti visi tiek aicināti un Ziemas saulgriežu svētkiem, bet 26. decembrī būs ģimenisks pasākums „Ietērp eglīti svētku rotā”. Tā būs iespēja katram likt lietā savu izdomu un izpušķot vienu no eglītēm, kas aug meža taciņu malās.

Cerēsim, ka netiks aizmirsti arī meža iemītnieki, jo eglītes zaros skaisti izskatās burkāni, āboli un citi dārzeņi. Meža iemītnieki noteikti to pratīs novērtēt.

Pokaini janv 14 mazs

Tā kā šogad sola daudz sniega, tad Pokaiņos varēs arī kārtīgi izslēpoties. Tad jau klāt būs Jaunais gads un pavisam drīz Lielā diena, ar kuru tad atkal aizsāksim astoņu gadalaiku pasākumu ciklu.