Māras dienā smelies spēku Pokaiņu svētvietā

Sestdien, 8. augustā no plkst. 13:00 kopā ar Pokaiņu burtnieku Lauri dosimies meža takās, lai godinātu Māru - zemes laika un likteņa turētāju, auglības devēju. Vienlaikus apskatīsim un izzināsim šīs vasaras bagātības, ko Māra mums devusi.

Poakiņi vasara 2015

Kopīgi ar Inesi Kozuliņu  ieskandināsim meža takas un spēka vietas, klausīsimies un kopā dziedāsim spēka un tautas dziesmas. Ikvienam būs iespēja sev izgatavot arī jauku lietu - glezniņu, izmantojot dažādas dabā atrodamas veltes. Cienāsimies un izbaudīsim Māras dāvāto ziedu bagātību, izgaršojot to Pokaiņu zāļu tējā.

Lai pastiprinātu Pokaiņu labvēlīgo ietekmi uz cilvēkiem, katru mēnesi Pokaiņu mežā notiek pasākums. Jūlijā koncertā “Starp debesīm un zemi’’ Ozolkalnā, meža ieskautajā pļaviņā, muzicēja un  dziedāja  grupa “Lata Donga”. Koncerts izskanēja kā meditācija saulei, lai katrs  skaņu vibrācijās smeltos sev enerģiju un spēku.

Kāzas Pokaiņi2015

Pokaiņu mežs ir iecienīta vieta arī jaunajiem pāriem - kāzu dienā viņi labprāt apmeklē Mātes un Tēva akmeni, Līgavas akmeni un Dieva gultu. Tas tiek darīts ar nolūku, lai ģimenēs valdītu miers un saticība, lai ikdienā nepietrūktu spēka un mīlestības.  Tā kā augusts latviešiem jau tradicionāli izsenis ir bijis kāzu laiks, arī šogad vasaras pēdējā mēnesī jaunie pāri īpaši gaidīti Pokaiņu mežā, lai savai kopdzīvei saņemtu visu to labāko caur Pokaiņu meža īpašajām enerģijām.

Uz tikšanos Pokaiņu mežā!

AS “Latvijas valsts meži”, novēl piedzīvot priekpilnus brīžus Pokaiņu meža takās!