Latvijas valsts mežu Pokaiņu mežā norisināsies “Zināšanu gadatirgus 2015”

Zināšanu gadatirgus 2

Rudens Saulgrieži jeb Miķeļdiena jau izsenis ir bijusi tirgus diena, kad cilvēki pulcējas, lai pateiktos dabai par bagāto ražu, rādītu to un dalītos ar citiem. Savukārt Pokaiņu mežs jau no seniem laikiem ir vieta, kur cilvēki nāk, lai dalītos ar zināšanām un saņemtu tās.

Tāpēc jau otro gadu rudens Saulgriežu spēcīgajā laikā - 19 septembrī no pl. 11:00 apmeklētāji tiek aicināti izmantot  iespēju tikties ar dažādu jomu zinātājiem un prasmju meistariem, lai saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem, uzzinātu daudz jauna un interesanta. Tāpat būs arī iespēja izmantot individuālas konsultācijas. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt cilvēkus ar dažādām netradicionālām prasmēm un instrumentiem, ko piedāvās dziednieki, ezotēriķi, astrologi, akmeņu pazinēji, dabas velšu pārzinātāji un citi meistari. Pasākuma noslēgumā baltu saime “Saules ceļš” aicina uz Saulgriežu Uguns rituālu Zikurātā.

Savu dalību pasākumā aicināti pieteikt visi tie šo jomu pārzinātāji un meistari, kuri vēlas dalīties savā pieredzē un praksē ar cilvēkiem. Tā kā katram paredzēts savs dabas stūrītis mežā, lūgums dalību pieteikt līdz 11. septembrim, sūtot pieteikumu e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai zvanīt pa tālr. 29486364.

Sīkāka informācija par pasākumu  būs skatāma  dažas dienas pirms pasākuma. Sekojiet informācijai!

Uz tikšanos Pokaiņu mežā!

AS “Latvijas valsts meži” novēl patīkamu atpūtu dabā!