Ziemassvētki pie Pokaiņa

P1010036

Ziemassvētkus gaidot, no 14.–18. decembrim LVM Pokaiņu mežs aicina pirmskolas vecuma bērnus un 1.–6. klašu skolēnus ciemoties pie Pokaiņa.

Senais Pokaiņu mežs ir slavens ar savām zināšanām, kuras glabājas akmeņos. Mežu sargā Pokainis, kurš nekad nevienam nav rādījies. Katru gadu Ziemassvētkos Pokainis ļoti gaida viesus, tāpēc Pokaiņa palīgi Mazpokainis un Mazpokainītes bērniem ir sagatavojuši daudz pārsteigumu. Iesim mežā uz lielo vigvamu, kur pie ugunskura uzzināsim daudz jauna, mežā meklēsim zināšanas un Pokaiņu brīnumegli, pušķosim eglīti zvēriem ar dažādiem dārzeņiem, iesim rotaļās un darbosimies radošajā darbnīcā Pokaiņu mājā pie kamīna un gaidīsim Ziemassvētku vecīti. Noslēgumā ārā pie ugunskura cienāsimies ar tēju un piparkūkām. 

Bērniem tiks piedāvātas trīs dažādas nodarbības: izglītojošā, radošā un rotaļīgā, kurās ar bērniem divu stundu garumā darbosies Pokaiņa palīgi.

Tālrunis informācijai un grupu pieteikumiem: 26472202, grupā jābūt vismaz 20 cilvēkiem (dalības maksa 1 personai 6 eiro).