Pokaiņu meža Zināšanu gadatirgus 2017 izskanējis

16.septembrī LVM Pokaiņu mežā risinājās ikgadējais Zināšanu gadatirgus. Pasākums bija pulcinājis kuplu skaitu apmeklētāju un interesentu no dažādām valstīm, kā arī vairāk kā 30 dažādu jomu speciālistu un zinātāju. Laiks patiesi bija brīnišķīgs, vasarīgais siltums apvija apkārtni un saules stari lutināja ar gaismu. Pokaiņu mežs šajā dienā bija piepildīts ar īpaši harmonisku, mierīgu un jauku atmosfēru.

Pasākums risinājās Svētavotu ielejā, Pokaiņu lielās piramīdas apkaimē, Informācijas centra Kamīnzālē, kā arī laukumā pie Informācijas centra, kur bija izvietots neliels tirdziņš ar grāmatām, dažādiem rokdarbiem, pašdarinātām rotām, kosmētiku un daudz ko citu. Ikviens apmeklētājs pēc sirds patikas varēja piedalīties dažādās aktivitātēs, noklausīties interesantas lekcijas, nogaršot gardus ēdienus, kā arī konsultēties un izvaicāt Zināšanu gadatirgus speciālistus un zinātājus. Pasākuma dalībnieki labprāt baudīja vareni skanīgo gongu peldi un Tibetas dziedošo trauku meditāciju lielajā piramīdā, kā arī liels interesentu skaits pulcējās pie Lietuvas speciālistiem par MA-URI masāžas tehniku. Astroloģija un numeroloģija, kā ierasts, bija piesaistījušas īpaši daudzus apmeklētājus. Debešķīgās skaņas vilināja piedalīties Dainu meditācijā, daudzi labprāt koku pakājē dziedāja tautasdziesmas kokles pavadībā kopā ar Inesi Kozuliņu. Liels apmeklētāju pulks izmantoja iespēju arī piedalīties ekskursijā, izstaigājot Pokaiņu meža takas zinošu gidu pavadībā. Pasākuma izskaņā Zināšanu gadatirgus dalībnieki pulcējās Zikurātā, kur notika maģiskais Rudens Saulgriežu Uguns rituāls Māras Brantes vadībā. Šajā dienā Pokaiņu mežā sakopotais bagātīgais zināšanu klāsts devis iespēju katram apmeklētājam uzzināt ko jaunu, izbaudīt nebijušas sajūtas, rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un daudz ko citu.

Rudens ir sācies ar īpaši skaistām, bagātīgām krāsām. Pokaiņu mežs aicina izbaudīt, apskatīt un sajust rudens bagātīgo krāsu gammu aizraujošajās dabas ainavās, akmens krāvumos un piramīdā.

AS Latvijas Valsts Meži novēl izbaudīt krāšņo atvasaru meža takās!