Pokaiņu mežs kļūst arvien pazīstamāks

Pokaiņu mežu apmeklē tūristi ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm. Šovasar noslēpumaino un akmeņiem bagāto mežu apskatīt ieradušies viesi no Polijas, Igaunijas, Krievijas un vēl no citām valstīm, kuri šo Latvijas vietu atzinuši par ļoti īpašu.

Pokaiņu vārds piesaistījis arī mediju uzmanību. Rudens saulgriežos akmeņainajā, noslēpumainajā mežā viesosies televīzijas pārstāvji no Maskavas un Minskas, kuri vēlas parādīt sižetu par šo neparasto vietu.

Latvijas Stounhedžā - arī tā tiek dēvēti Pokaiņi - īsta paradīze ir ekstrasensiem, no kuriem vairums, starpcitu, ierodas no ārvalstīm. Savdabīgais, mistiskais  mežs vienlaikus ir bagāts ar ļoti  burvīgām ainavām un tiem, kas devušies šeit "smelties" enerģiju, ir iespēja priecēt acis ar dabas skaistumu.

Otra tik savdabīga vieta kā Pokaiņu mežs, pasaulē nav, un ne pa velti tas ir īsts atklājums un brīnums daudziem tūristiem, kas tiek novērtēts arī aiz Latvijas robežām.  Pokaiņos enerģijas ir daudz, un, šķiet, ka tā ir tik neizsīkstoša, ka pietiks gan vietējiem - latviešu, gan ārvalstu viesiem.