Salidojam? Raganu slotu balle 2020

raganas

LVM Kalsnavas arborētums 10.10.2020. aicina noticēt burvestībām jau ceturtajā “Raganu slotu balle 2020” pasākumā. Nakts aizsegs un tās maģija ir īstais iemesls, lai notraustu putekļus no savas slotas, dodot tai iespēju iemirdzēties Kalsnavā.

Lielais notikums tiek atzīmēts, lai akcentētu arborētumā augošo Raganu slotu kolekciju. “Raganu slotas” ir zaru sabiezinājumi vai saaugumi koka vainaga zaros, kas radušies ģenētiskas mutācijas rezultātā. Līdz ar pasākumu LVM Kalsnavas arborētums noslēdz aktīvo tūrisma sezonu, kas, protams, neizslēdz iespēju dārzu skatīt arī klusajā sezonā.

Jau no plkst 17 arborētuma lidlauks gaidīt raganu salidošanu un nosēšanos. Svētkos kopā pulcējas raganas no visas Latvijas, šī ir reize, lai uzvilktu svētku tērpu un ļautos priekam, ko izstaro maģiskā kopā būšana un piedāvātā svētku programma.

72153035 1482105398597502 7719601302447063040 o

Par muzikālo noformējumu rūpēsies šarmanti un stalti kungi. Visa vakara garumā raganu slotām kustēties un mirdzēt liks grupa “Zelta kniede”. Vakara kulminācijā savu dziedātprasmi un spēju izkustināt šarmantās dāmas parādīs grupa “Dziļi violets”.

Aktīvākie pasākuma apmeklētāji, kas lido baros (4 cilvēki), aicināti piedalīties orientēšanās sacensībās, kas norisināsies pa naksnīgi maģisko arborētuma teritoriju. Savu komandu gan jāpiesaka iepriekš: līdz 7. oktobrim, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieteikumā jānorāda: komandas nosaukumu un viena dalībnieka tālruņa numuru.

Pieredze liecina, ka raganas ir ne vien labas dažādu maģisko izdarību cienītājas, bet arī ļoti radošas un daudzpusīgas. Savas prasmes būs iespēja apliecināt radošajā stūrī vai kādā sportiskā aktivitātē.

Ikviena ragana un raganas pavadonis aicināts pieteikt savu dalību tērpu skaistumkonkursā “Miss Slota un Misters Slotas kāts 2020”. Saņemt drosmi un pieteikties konkursam varēs turpat – LVM Kalsnavas arborētumā.

Pēc aktivitātēm būs iespēja apēst spēka putras karoti, kā arī sasildīties ar kādu dzērienu, kas ceļojis no kaimiņiem Varakļānos.

Arborētuma teritorijai šajā vakarā nebūs iespējams palidot garām, jo svētku reizei par godu īpašās gaismās būs ievīts arborētuma tornis un tūju kolekcija.

Šīs un citas aktivitātes gaidīs un kopā pulcēs raganas, mošķus un visus, kam sirdī mazais velniņš, kas neļauj sēdēt uz vietas.

RSB

Ieejas maksa: 8 EUR (bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas)

Orientēšanās komandai (4 cilvēki): 25 EUR

 

Papildu informācija, zvanot 27841099, 25736933.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, uzņemtie attēli un video materiāls var tikt izmantots pasākuma publicitātes vajadzībām.

Pasākuma norise, ievērojot valstī noteiktās vadlīnijas COVID - 19 riska mazināšanai.