Tūrisma aktīvā sezonā noslēgusies arī Kalsnavas arborētumā

dsc03260Līdz ar oktobra pēdējām izejamajām dienām arborētumā noslēdzās aktīvā tūrisma sezona. Bija prieks, ka arī šajās dienās apmeklētāju netrūka.

Esam dabas objekts un  cilvēku interesi, lai mūs apmeklētu, nosaka gadalaiks, meteoroloģiskie apstākļi, piemērots apģērbs. Šis gads ir bijis interesants un radošs!

Atskats no pasākumiem:

Pie mums apmeklētāji atgriežas, jo par to stāsta ieviestās apmeklētāju Draugu kartes. Tas dod stimulu un vēlēšanos, lai tūristi justos pie mums labi, ērti, lai rodas labas un mierīgas domas, lai ierauga interesantas dabas norises kokos un krūmos.

Šogad varam būt gandarīti, jo apmeklētāju skaits ir vairāk kā 7 000, grupām un arī daļai individuālo apmeklētāju ir novadītas ekskursijas, līdz ar to esot personīgā saskarsmē ar apmeklētāju. Statistika rāda, ka vairāk mūs apmeklē ģimenes, draugu grupas, pieaugušo kolektīvi, skolnieki un pensionāri. Vairāk apmeklētāju ir bijis jūnijā, jūlijā un septembrī.

Lielākais pasākums, kas pulcēja interesantus bija „ Peonijas svētki”, kā arī interesants likās Madonas novada tūrisma sezonas atklāšanas pasākums Kalsnavas arborētumā. Daudzos apmeklētājus priecēja izstādes: franču institūta plakātu izstāde „Koki”, Madonas novada mākslinieku gleznu izstādes „Koki” un „Ūdensrozes”.

Arborētumu ir apmeklējuši arī 13 jaunie pāri ar saviem viesiem, lielākā daļa arī vēlējās, lai tiktu novadīta „ekskursija”- kāzu programma, kas tiek piemērota katram pārim īpaši. Pie mums ir svinētas arī nozīmīgas un skaistas dzīves jubilejas!

Arborētuma  informācijas centrs ir piedalījies arī vairākos gadatirgos un ar dabu saistītos pasākumos: ikgadējā tūrisma izstādē Ķīpsalā, Siguldas stādu parādē, kā arī Priekuļos skolniekus izglītojošā pasākumā „Meža ABC”. Jauka atmosfēra bija Jaunpiebalgas „Puķu draugu saietā” kā arī piebaldzēnu tirgū.

Paldies mūsu uzticamajiem apmeklētājiem - tūristiem, dārzu mīļotājiem, kas atgriežas pie mums vairākkārt un tiem, kas atved līdzi draugus!

Uz tikšanos !