AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

LVM GEO Mobile lietošanas pamācība

LVM dabas parka Tērvetē iecienītāko apskates objektu un pastaigu taku informācija tagad pieejama izmantošanai mobilajās ierīcēs - lietotnē LVM GEO Mobile. Tā ir bezmaksas lietotne, kas pieejama uz mobilajām ierīcēm ar Android un iOS operētājsistēmām un nodrošina iespēju orientēties dabā gan tiešsaistes, gan bezsaistes režīmā. Atrašanās vietas noteikšanas funkcionalitāte papildināta ar plašu fona karšu klāstu - ortofoto, zemes virsmas reljefa modeli, zemes virsmas slīpuma modeli un citām kartēm.

bilde1geo

Android lietotāji LVM GEO Mobile lietotni var lejupielādēt Google Play

iOS lietotāji LVM GEO Mobile lietotni var lejupielādēt AppStore

Lietotnes instalācijas datu apjoms ir aptuveni 150 MB, tādēļ iesakām lejupielādi veikt, aktivizējot WiFi tīklu.

Tiešsaistes režīmā pieejamas dažādas Kartes - LVM fona karte, OpenStreetMap fona karte, “Karšu izdevniecības Jāņa sēta” karte, Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (LĢIA), ortofoto karte infrasarkanajā spektrā, ortofoto karte un satelītkarte, kā arī fona servisi, kas klāj pusi Latvijas teritorijas – zemes reljefa modelis un zemes slīpuma modelis.

Bez tam, pie Papildus datiem iespējams pieslēgt veģetācijas vainagu modeli un augstumlīknes (daļai teritorijas), bet pie Apskates objektiem arī citus LVM apskates objektus.

Lejupielādei bezsaistes režīmā (tiks lejupielādēta ierīces atmiņā) pieejama LVM fona karte.

Ja nepieciešams dzēst LVM dabas parka Tērvetē taku datus vai bezsaistes kartes, tad to var izdarīt lietotnes izvēlnes sarakstā ekrāna kreisajā pusē sadaļā Konfigurācija/ Datu dzēšana:

bilde2geo  prnscr33  prnscr44

 

 

 

Mammadaba

Mīļie dabas draugi! No vienas puses, “Latvijas valsts mežu” uzdevums ir vienkāršs un skaidrs – apsaimniekot Latvijas valstij piederošos mežus. No otras, mēs gribētu dot savu...

Lasīt vairāk »
Vēstniecības

AS „Latvijas valsts meži” (LVM) un IZM Valsts izglītības satura centra (VISC) draudzīgās vienošanās rezultātā ar kopīgu mērķi tuvināt skolas dabai par Mammadaba vēstniecībām...

Lasīt vairāk »