Jaunmoku pils parkā notiks Līgo koncerts

23. jūnijā lielus un mazus Jāņa bērnus aicina uz jestru Līgo vakara koncertu un individuālu līgošanu Jaunmoku pils parkā.

Plkst. 19:00 nebēdnīgas, jestras tautas dziesmas un ziņģes Līgo vakara koncertā izdziedās mutīgās Liepājas teātra aktrišu folkloras kopas "Atštaukas" sievas.

Dziedāšana mīsies ar aušīgiem jokiem un atraktīvu aktrišu saspēli. Katrai sievai kopā ir izveidojies savs tēls: vecākā, gudrākā sieva, jaunā vējagrābsle, kārīgā, aizsēdējusies vecmeita un vēl citi tēli jautrākam noskaņojumam.

Turpmākai līgošanai draugu, ģimenes lokā Jaunmoku pilī piedāvā – individuālu piknika vieta ar īpašu ugunskuru, grilu un piederumiem, gardu sveicienu un Līgo laikam raksturīgo apdziedāšanu.

Vakara laikā degs lielais ugunskurs un skanēs fona mūzika. Papildus iespējams pasūtīt līgošanas galda mielastu.

Ieeja koncertā būs 5.00 EUR pieaugušajiem; skolēniem, pirmsskolas vecuma bērniem bezmaksas.

Biļetes var iegādāties Jaunmoku pilī un Biļešu Paradīze kasēs.

Cena par līgošanas vietu - 60 EUR/ līdz 6 personām. Koncerta biļetes cenā neietilps. Tās varēs iegādāties atsevišķi.

Svētku maltīti varēs baudīt Jaunmoku pils ģimenes restorānā. 23. jūnijā tas būs atvērts no plkst. 12:00 - 21:00 un piedāvājumā būs grila ēdieni.

Līgotāju naktsmieram pieejami divvietīgi, daudzvietīgi un ģimenes numuri pilī, Muižas ēkā un Dīķa mājā, kā arī telts vietas.

Viesnīcas numuru, galdiņu un līgošanas vietas rezervācija pa t. 26187442 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Jaunmoku pils gādās par nepieciešamo drošības pasākumu nodrošināšanu un aicina pasākuma apmeklētājus rūpēties par drošu apmeklējumu arī no savas puses.