Zīmējumu konkurss "Mana svētku egle"

Jau izsenis par Ziemassvētku simbolu tiek uzskatīta egle. Par godu Ziemassvētkiem, tā tikusi posta īpašā svētku rotā. Tā ir viena no vecākajām koku sugām, kas zināma vairāk nekā 150 miljonus gadu. LVM Kalsnavas arborētumā sastopamas vairāk nekā 130 parastās egles formas un šķirnes. Cik egļu šķirnes zini Tu?

Akcentējot lielo un unikālo LVM Kalsnavas arborētumā sastopamo egļu dažādību un svētku gaidas, aicinām piedalīties zīmējumu konkursā "Mana svētku egle". Savā mākslinieciskajā darbā vari attēlot reālu vai izsapņotu egli, varbūt, pie mums arborētumā apbrīnotu skuju koku.

3 konkursa balvu ieguvējus noteiksim izlozes kārtībā.

KONKURSA NOTEIKUMI:
- Zīmējumam jābūt krāsainam vai melnbaltam A4 formātā. Tas var būt veidots jebkurā
tehnikā.
- Zīmējuma otrā pusē jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums, skola, klase, telefona numurs. / Mēs rūpējamies par jūsu privātumu un personas datu drošību, neizpaužot tos uz āru, izmantojot, saziņai konkursa ietvaros. /
 
- Zīmējumus līdz 2020. gada 18.decembrim, ieskaitot, iespējams iesniegt:
* sūtot pa pastu: Latvijas valsts mežu Kalsnavas
arborētums , Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, Madonas novads, LV-4860;
* iesūtot skenētu darba versiju uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Zīmējumi, kas saņemti pēc norādītā termiņa konkursā nepiedalās.
 
Jautājumu gadījumā sazināties:
tel.nr. 27841099
e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Gaišu un radošu svētku gaidīšanas laiku!