AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

LVM atpūtas un tūrisma centra „Ezernieki” piedāvājumā ietilpst viesu namu un teritorijas noma 6 hektāru platībā ar izkoptu zālāju futbolam un citām spēlēm, labiekārtotām telšu vietām ar autostāvvietām un elektrības pieslēgumiem, WC un vasaras dušām, plašu nojumi ēdināšanai, estrādi, deju placi, laivām, trīs volejbola laukumiem. Viss komfortablai atpūtai un sportiskām aktivitātēm līdz tūkstoš cilvēku plašam lokam, no visvecākā līdz visjaunākajam!

"Ezerniekos" ir arī lieliskas telpas, kas piemērotas semināru un konferenču rīkošanai. Visā ēkā pieejams bezmaksas internets.

Galerija

Ģimenes pasākumiem piedāvājam svinību zāli līdz 90 cilvēkiem, stiklotu kamīnzāli klusākai noskaņai, pirtiņu, bruģētus stāvlaukumus, romantisku terasi dejām ar izbīdāmu jumtu lietus gadījumā, numuriņus ar tualetēm un dušām. Atpūtai šaurākā lokā piedāvājam ģimenes māju un jauno viesu namu, kura pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ar naktsmājām varam nodrošināt vairāk nekā deviņdesmit viesus.

Viesiem, kas mīl pārvietoties ar „savām mājām”, izbūvēts speciāls kemperu novietošanas laukums, kurš var uzņemt trīsdesmit kemperus.

"Ezerniekos" ikvienam ir iespēja laisties Mammadaba Dēkā, kas ir īpašs orientēšanās poligons, kura mērķis ir apvienot sportisku atpūtu ar meža izzināšanu.

LVM atpūtas un tūrisma centrs „Ezernieki” naktsmāju rezervēšanas vietnē www.booking.com ir saņēmusi vērtējumu 9,9 - Izcili.

Rezervē savu atpūtu:  booking logo

Objekta kontaktinformācija:

Adrese:

“Ezernieki”, Indrānu pag., Lubānas novads, LV 4830

200 km no Rīgas, 25 km aiz Madonas,

N 56°48'43.7" E 26°33'58.3"

Tālrunis: + 371 26671421, +371 26666090, D.Stradina@lvm.lv

Skatīt pakalpojumu cenas

Skatīt kartē

Objekta jaunumi

Aizvadīts skrējiens “Lubānas džunglis 2018”

1. maijā Lubānas novadā aizritējušas jau otrās skriešanas sacensības “Lubānas džunglis 2018”. Sacensībās piedalījās dažādas vecuma grupas un ikviens varēja izvēlēties sev...

Lasīt vairāk »
Dodies piedzīvojumā un piedalies sacensībās "Lubānas džunglis 2018"

Jau otro gadu 1. maijā, valsts svētku dienā, visi interesenti tiek aicināti piedalīties skriešanas un nūjošanas sacensībās “Lubānas džunglis 2018”. Sacensības organizē Lubānas...

Lasīt vairāk »
Pēcsvētku miers LVM atpūtas un tūrisma centrā "Ezernieki"

Teiciens “Tā nogurt var tikai no svētkiem!” ir kļuvis teju leģendārs, taču pamatoti – svētku kņada, steigā veicamie pēdējie sagatavošanās darbi un patīkamais satraukums pirms...

Lasīt vairāk »

Objekta īpašie piedāvājumi

Apskates objekti "Ezernieku” apkaimē

Ja esat ieplānojuši pie mums apmesties ne tikai uz vienu nakti, varat apskatīt arī vairākus interesantus objektus, kas atrodas mūsu apkārtnē. Tepat, otrpus šosejai, jūs varat apmeklēt...

Lasīt vairāk »