AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

LVM atpūtas un tūrisma centra „Ezernieki” piedāvājumā ietilpst viesu namu un teritorijas noma 6 hektāru platībā ar izkoptu zālāju futbolam un citām spēlēm, labiekārtotām telšu vietām ar autostāvvietām un elektrības pieslēgumiem, WC un vasaras dušām, plašu nojumi ēdināšanai, estrādi, deju placi, laivām, trīs volejbola laukumiem. Viss komfortablai atpūtai un sportiskām aktivitātēm līdz tūkstoš cilvēku plašam lokam, no visvecākā līdz visjaunākajam!

"Ezerniekos" ir arī lieliskas telpas, kas piemērotas semināru un konferenču rīkošanai. Visā ēkā pieejams bezmaksas internets.

Galerija

Ģimenes pasākumiem piedāvājam svinību zāli līdz 90 cilvēkiem, stiklotu kamīnzāli klusākai noskaņai, pirtiņu, bruģētus stāvlaukumus, romantisku terasi dejām ar izbīdāmu jumtu lietus gadījumā, numuriņus ar tualetēm un dušām. Atpūtai šaurākā lokā piedāvājam ģimenes māju un jauno viesu namu, kura pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ar naktsmājām varam nodrošināt vairāk nekā deviņdesmit viesus.

Viesiem, kas mīl pārvietoties ar „savām mājām”, izbūvēts speciāls kemperu novietošanas laukums, kurš var uzņemt trīsdesmit kemperus.

"Ezerniekos" ikvienam ir iespēja laisties Mammadaba Dēkā, kas ir īpašs orientēšanās poligons, kura mērķis ir apvienot sportisku atpūtu ar meža izzināšanu.

LVM atpūtas un tūrisma centrs „Ezernieki” naktsmāju rezervēšanas vietnē www.booking.com ir saņēmusi vērtējumu 9,9 - Izcili.

Rezervē savu atpūtu:  booking logo

Objekta kontaktinformācija:

Adrese:

“Ezernieki”, Indrānu pag., Lubānas novads, LV 4830

200 km no Rīgas, 25 km aiz Madonas,

N 56°48'43.7" E 26°33'58.3"

Tālrunis: + 371 26671421, +371 26666090, D.Stradina@lvm.lv

Skatīt pakalpojumu cenas

Skatīt kartē

Objekta jaunumi

LVM atpūtas un tūrisma centrs “Ezernieki” – pozitīvs piemērs videi draudzīgai saimniekošanai

Balstoties uz atbildīgu un videi draudzīgu saimniekošanu un tūrisma piedāvājumu, LVM atpūtas un tūrisma centrs “Ezernieki” guvis atzinību no Zaļā sertifikāta apsekošanas komisijas,...

Lasīt vairāk »
Ezernieki iedvesmo dabas un putnu vērošanai

Ārends un Manda ir holandieši, kuru hobijs teju mūža garumā ir dabas un putnu vērošana, apceļojot visu Eiropu. Šovasar nu jau ir ceturtā reize, kad abi dabas entuziasti apmetušies AS...

Lasīt vairāk »
Ezernieki – lieliska prakses vieta topošajiem viesnīcu speciālistiem

“Man bija iespēja praktiski iepazīt to, par ko mācos un secināt, ka realitātē šis darbs nav tik viegls. Praksē pavadītais laiks pārliecināja,  ka ar izvēlēto specialitāti vēlos...

Lasīt vairāk »

Objekta īpašie piedāvājumi

Apskates objekti "Ezernieku” apkaimē

Ja esat ieplānojuši pie mums apmesties ne tikai uz vienu nakti, varat apskatīt arī vairākus interesantus objektus, kas atrodas mūsu apkārtnē. Tepat, otrpus šosejai, jūs varat apmeklēt...

Lasīt vairāk »