AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS

LVM atpūtas un tūrisma centra „Ezernieki” piedāvājumā ietilpst viesu namu un teritorijas noma 6 hektāru platībā ar izkoptu zālāju futbolam un citām spēlēm, labiekārtotām telšu vietām ar autostāvvietām un elektrības pieslēgumiem, WC un vasaras dušām, plašu nojumi ēdināšanai, estrādi, deju placi, laivām, trīs volejbola laukumiem. Viss komfortablai atpūtai un sportiskām aktivitātēm līdz tūkstoš cilvēku plašam lokam, no visvecākā līdz visjaunākajam!

"Ezerniekos" ir arī lieliskas telpas, kas piemērotas semināru un konferenču rīkošanai. Visā ēkā pieejams bezmaksas internets.

Galerija

Ģimenes pasākumiem piedāvājam svinību zāli līdz 90 cilvēkiem, stiklotu kamīnzāli klusākai noskaņai, pirtiņu, bruģētus stāvlaukumus, romantisku terasi dejām ar izbīdāmu jumtu lietus gadījumā, numuriņus ar tualetēm un dušām. Atpūtai šaurākā lokā piedāvājam ģimenes māju un jauno viesu namu, kura pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ar naktsmājām varam nodrošināt vairāk nekā deviņdesmit viesus.

Viesiem, kas mīl pārvietoties ar „savām mājām”, izbūvēts speciāls kemperu novietošanas laukums, kurš var uzņemt trīsdesmit kemperus.

"Ezerniekos" ikvienam ir iespēja laisties Mammadaba Dēkā, kas ir īpašs orientēšanās poligons, kura mērķis ir apvienot sportisku atpūtu ar meža izzināšanu.

LVM atpūtas un tūrisma centrs "Ezernieki” naktsmāju rezervēšanas vietnē www.booking.com ir saņēmusi vērtējumu 9,4 - Izcili.

Rezervē savu atpūtu:  booking logo

Objekta kontaktinformācija:

Adrese:

“Ezernieki”, Indrānu pag., Lubānas novads, LV-4826

200 km no Rīgas, 25 km aiz Madonas,

N 56°48'43.7" E 26°33'58.3"

Tālrunis: +371 26671421, +371 26666090,

e-pasts: ezernieki@lvm.lv 

Skatīt pakalpojumu cenas

Skatīt kartē

Objekta jaunumi

Tūristi novērtē atpūtu “Ezerniekos”

Jaunais gads iesācies ar lieliskām ziņām – LVM atpūtas un tūrisma centrs “Ezernieki” saņēmis “Traveller Review Award 2021” godalgu. Tas nozīmē, ka “Ezernieki” pagājušajā...

Lasīt vairāk »
Kempings - atpūties videi draudzīgāk un mierīgāk!

“Kempings – tā ir videi draudzīga atpūta dabā” – ar šādu saukli nupat norisinājās ikgadējā Latvijas Kempingu asociācijas gada pārskata sanāksme, kurā piedalījās arī LVM...

Lasīt vairāk »
LVM tūrisma un rekreācijas centros ievieš jaunu rezervācijas sistēmu

Pieaugot jauno tehnoloģiju nozīmei ikdienas darbā, arī Latvijas valsts mežu tūrisma un rekreācijas centros “Ezernieki” un “Spāre” seko jaunākajām tendencēm viesmīlības...

Lasīt vairāk »

Objekta īpašie piedāvājumi

Apskates objekti "Ezernieku” apkaimē

Ja esat ieplānojuši pie mums apmesties ne tikai uz vienu nakti, varat apskatīt arī vairākus interesantus objektus, kas atrodas mūsu apkārtnē. Tepat, otrpus šosejai, jūs varat apmeklēt...

Lasīt vairāk »