LVM atpūtas un tūrisma centra „Ezernieki” piedāvājumā ietilpst viesu namu un teritorijas noma 6 hektāru platībā ar izkoptu zālāju futbolam un citām spēlēm, labiekārtotām telšu vietām ar autostāvvietām un elektrības pieslēgumiem, WC un vasaras dušām, plašu nojumi ēdināšanai, estrādi, deju placi, laivām, trīs volejbola laukumiem. Viss komfortablai atpūtai un sportiskām aktivitātēm līdz tūkstoš cilvēku plašam lokam, no visvecākā līdz visjaunākajam!

"Ezerniekos" ir arī lieliskas telpas, kas piemērotas semināru un konferenču rīkošanai. Visā ēkā pieejams bezmaksas internets.

Galerija

Ģimenes pasākumiem piedāvājam svinību zāli līdz 90 cilvēkiem, stiklotu kamīnzāli klusākai noskaņai, pirtiņu, bruģētus stāvlaukumus, romantisku terasi dejām ar izbīdāmu jumtu lietus gadījumā, numuriņus ar tualetēm un dušām. Atpūtai šaurākā lokā piedāvājam ģimenes māju un jauno viesu namu, kura pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ar naktsmājām varam nodrošināt vairāk nekā deviņdesmit viesus.

Viesiem, kas mīl pārvietoties ar „savām mājām”, izbūvēts speciāls kemperu novietošanas laukums, kurš var uzņemt trīsdesmit kemperus.

"Ezerniekos" ikvienam ir iespēja laisties Mammadaba Dēkā, kas ir īpašs orientēšanās poligons, kura mērķis ir apvienot sportisku atpūtu ar meža izzināšanu.

LVM atpūtas un tūrisma centrs „Ezernieki” naktsmāju rezervēšanas vietnē www.booking.com ir saņēmusi vērtējumu 9,4 - Izcili.

Rezervē savu atpūtu:  booking logo