Apbalvoti videi draudzīgi produkti SMU gadatirgū

AS "Latvijas valsts meži" skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Pavasara gadatirgū sveica jaunos censoņus nominācijā „Videi draudzīgākais produkts”

7.martā modes un izklaides centrā Rīga Plaza norisinājās Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Pavasara gadatirgus, kurā piedalījās 117 SMU no 44 Latvijas skolām. Gadatirgū skolēniem bija iespēja pilnveidot savas uzņēmējdarbības prasmes, piedāvājot savu saražoto produkciju, bet tirdzniecības centra apmeklētājiem bija iespēja iegādāties jauniešu saražotas inovatīvas preces.

Žūrijas darbs, kā ik katru reizi nebija viegls, rūpīgi izvērtējot, nominācījā "Videi draudzīgs produkts" pamatskolas grupā balvu ieguva SMU „Čieko” no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, kas ražo videi draudzīgu putnu barību čiekuru formā,

2014 pavasara uzvaretaji psk

SMU „Čieko” no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas

bet vidusskolas grupā uzvarēja SMU „Charger Pocket” no Iecavas vidusskolas, piedāvājot telefona lādētāju kabatiņas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem.

2014 pavasara uzvaretaji vsk

SMU „Charger Pocket” no Iecavas vidusskolas

Jauniešu sniegumu vērtēja kompetenta žūrija, iepazīstoties ar SMU stendiem, produktiem un izvērtējot jauniešu sniegumu praktiskajā uzņēmējdarbībā. Tika pasniegtas 11 balvas pamatnominācijās un septiņas simpātiju balvas. Kopumā tika nominēti skolēnu mācību uzņēmumi no 20 dažādām Latvijas skolām, bet balvas ieguva astoņu skolu pārstāvji.

Visi nomināciju uzvarētāji vidusskolas grupā ieguva ceļazīmi uz Starptautisko Skolēnu mācību uzņēmumu festivālu 7. – 9.aprīlī, kad modes un izklaides centrā Rīga Plaza jau sesto gadu pulcēsies ap simt skolēnu mācību uzņēmumiem no 15 valstīm.

SMU Pavasara gadatirgus 2014 tika īstenots LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta JA-YE Latvija stratēģiskais partneris Swedbank un modes un izklaides centrs Rīga Plaza. Informatīvie atbaltītāji – Draugiem.lv un Inbox.lv.

Informāciju sagatavoja JA-YE Latvija mārketinga vadītāja Sintija Lase

Tālrunis: 22088990; E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Seko un uzzini vairāk: www.draugiem.lv/jal