Sveicam uzlīmju konkursa uzvarētāju!

Katru pavasari AS "Latvijas valsts meži" (LVM) aicina skolas un citus dabas draugus piedalīties gadskārtējās Meža dienās visā Latvijā – izzināt mežu ekskursijās, sakopt dabu no atkritumiem, izlikt putnu būrīšus un stādīt kokus! Meža dienām ir senas tradīcijas, tās tiek rīkotas ar mērķi veicināt cilvēku izpratnes veidošanos par mežu un meža nozari. Pagājušajā gadā atjaunojām tradīciju par Meža dienu simbolu un devīzi! Arī šogad turpinām, izsludinājām konkursu skolēniem - Izveidot uzlīmju dizainu ikgadējām LVM meža dienām.

uzvaretaja Dace Elizabete Miltina

No vairāk nekā 1000 iesūtītajiem darbiem, žūrija – LVM darbinieku un reklāmas aģentūru speciālistu sastāvā ir noteikusi uzvarētāju. Dace Elizabete Miltiņa no Rīgas Avotu pamatskolas 6.klases, skolotāja Sanita Pelīte, pavasarī kopā ar klasi un draugiem piepildīs autobusu un dosies uz Meža dienām.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem! Daces Elizabetes zīmēto uzlīmi saņems visi Meža dienu dalībnieki.

Pagājušajā gadā par uzvarētāju kļuva Lāsma Cirsiniece no Jersikas pamatskolas 4.klases, kura savu klasi aizveda meža izzināšanas ekskursijā.

meza dienas 2015 uzlime

Meža dienām ir senas tradīcijas, tās tiek rīkotas ar mērķi veicināt cilvēku izpratnes veidošanos par mežu un meža nozari. Tās norisinās pavasarī visā Latvijas teritorijā. Skolām tās nodrošina papildu iespējas piedalīties Mammadaba Meistarklasē.