Vēl tikai dažas dienas līdz finišam!

berni peta sunas

Sācies skaistais svētku gaidīšanas laiks, kas nozīmē arī aktīvu darbošanos ne tikai gatavojoties gada noslēgumam, bet arī iesniedzot savus darbus LVM izsludinātajiem konkursiem. Skat, kalendārā līdz darbu iesniegšanas termiņam – 1. decembrim – atlikušas vien dažas dienas!

7.–9. klašu skolēni ir aicināti iesniegt pieteikumu LVM Meža olimpiādē – veselīgā āra mācību spēļu ideju konkursā, kurā jārada jauna āra mācību spēle par mežu. Tā jāizspēlē kopā ar klasesbiedriem brīvā dabā, izmantojot dabas materiālus, radot 1 minūti garu video pamācību. Uzvarētāji dosies ārzemju dabas ekspedīcijā.

Vairāk informācijas – http://www.lvm.lv/mezaolimpiade

MezaDienas 2016 uzlime

Savukārt skolēni, kuriem tīk strādāt patstāvīgi, vēl var pagūt piedalīties šī gada radošajā konkursā, veidojot uzlīmju dizainu ikgadējām LVM Meža dienām par šī gada tēmu “Izzini mežu!”. Labākais zīmējums, ko izraudzīsies pieredzes bagātie LVM žūrijas pārstāvji, tiks pārvērsts LVM Meža dienu uzlīmē, kuru saņems visi Meža dienu dalībnieki, savukārt darba autors savā īpašumā iegūs specbalvu – no Latvijas valsts mežā auguša bērza darinātu longbordu, kā arī iespēju iepriecināt savus klasesbiedrus ar izzinošu ekspedīciju mežā kopā ar pieredzējušiem LVM ekspertiem, kuri atklās virkni noslēpumu par to kā aug mežs, kas tajā mājo un iepazīstinās ar atbildīgu meža apsaimniekošanu, kas tiek īstenota AS “Latvijas valsts meži” teritorijā.

Vairāk informācijas – http://www.mammadaba.lv/mezadienas

Par šī gada čempioniem lasi te: