Mammadaba zvēri gaismas festivālā STARO RĪGA

staro riga foto mazs
Šogad gaismas festivālā STARO RĪGA no 2012. gada 15. novembra līdz 18. novembrim piedalās arī 2011./2012. mācību gada Mammadaba vēstniecība Rīgas Teikas vidusskola ar projektu „Daba – Cilvēks – Pilsēta”.

STARO RĪGA 2012 vienojošā tēma ir vērtību slavinājums, un Rīgas Teikas vidusskola ar gaismas projektu „Daba – Cilvēks – Pilsēta” izgaismo savas vērtības un aicina padomāt par Dabas un Cilvēka mijiedarbību, par neskartajām Dabas teritorijām, ko radošais un darbīgais Cilvēks ir pārveidojis Pilsētās, kā arī liek atcerēties, ka no dabas mēs norobežoties nespējam un laiku pa laikam pilsētā ienāk savvaļas dzīvnieki, kas kā ēnas slīd pa ielu, ēku un mašīnu mežu. Meklējot sev mājas!

Savas domas un izjūtas par šo trīs elementu mijiedarbību un „zaļās domāšanas” nozīmi mūsu ikdienā varēs pierakstīt „gaismas vēstulēs” Aizkraukles ielā 14, Rīgā, visās festivāla dienās no plkst. 18:00 līdz plkst. 22:00.

Projekta sadarbības partneris: A/S „Latvijas valsts meži”.

Staro Riga Banners

Papildu informācija:

Pēteris Kaļva

Rīgas Teikas vidusskolas

mājturības un tehnoloģiju skolotājs,

projekta „Daba – Cilvēks – Pilsēta” autors

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: 26108278