AKTĪVA ATPŪTA
LATVIJAS VALSTS MEŽOS
Skolām
Meistarklase
Meža olimpiāde
Tālākizglītības kursi

images lvm olimp2 jpg 1605084526 fit 1024 768

Vai zini veselīgāko olimpiādi Latvijā? Tā ir LVM Meža olimpiāde - radošs un veselīgs āra mācību spēļu ideju konkurss 7. - 9. klašu komandām ar galveno balvu čempionu komandai - aizraujošu dabas ekspedīciju!

Šogad LVM Meža olimpiādes olimpiādes nolikums ir precizēts atbilstoši attālinātās mācīšanās situācijai valstī. Lai piedalītos, komandas dalībniekiem jāiepazīst šī gada tēma - droša un zaļa atpūta un darbs mežā digitālajā ceļvedī Laižam mežā!” un jāizdomā āra mācību spēle par šo tēmu. Spēles ideju un noteikumu aprakstu komanda var reģistrēt līdz pat 2020. gada 18. decembrim šeit.

Precizētais nolikums 2020./2021. mācību gadam

LVM Meža olimpiādes mērķis ir popularizēt Latvijas skolās radošu un veselīgu mācīšanos ārpus telpām - dabā, veicinot jauniešu izpratni par mežu. Finālā uzvar paši radošākie un zinošākie! Galvenā balva šogad – apmaksāts autobuss skolas izvēlētai mācību ekskursijai 500 eiro vērtībā, iekļaujot kādu no mammadaba tūrisma objektiem! Balvu var izmantot līdz pat 2021. gada decembrim. Olimpiādi organizē AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru starptautiskās vides izglītības programmas "Izzini mežu" (Learning about Forests) ietvaros. Vairāk informācija par LVM skolu programmām www.lvm.lv/skolam

 

Video

Atbalstītāji:

LVM logo bez fona feelogo visc logo pilns